DVI

Субота, 20.01.2018, 21.02.46
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Дослідження: Спільний перегляд серіалів покращує відносини між партнерами
12.00.08
Дослідження: Спільний перегляд серіалів покращує відносини між партнерами

       Нещодавно ми писали про те, що перегляд ідіотських треш-фільмів є ознакою високого IQ. Виявляється, користь можуть принести не тільки фільми, але і серіали - чергові вчені (звичайно ж британські) встановили, що спільний перегляд багатосерійних телевізійних творів зближує пари, покращуючи відносини між партнерами.

Команда психологів з Великобританії, США і Канади провела опитування серед студентів, які на той момент мали пару, його результати опублікувало видання Journal of Social and Personal Relationships. Виявилося, що спільний перегляд фільмів і серіалів, а також читання книг, підвищує якість відносин закоханих, особливо тих, які не мають спільних друзів.

Справа тут не тільки в додаткових години, проведених разом на затишній кушетці. Як пояснила психолог Сара Гомілліон, є і додатковий ефект.

«Спільний зв'язок з персонажами серіалу або фільму може давати парам почуття загальної соціальної ідентичності, навіть якщо в реальному житті їм не вистачає спільних друзів», - говорить Сара.

Як зазначає психолог, поширена думка, що захоплення серіалами людини ізолює, але насправді це хобі зближує. Втім, в даному занятті присутня і небезпека - ще один британський вчений недавно обчислив, що через «Ігри престолів» і інші сучасні захоплюючі серіали пари стали менше займатися сексом.

P.S. Якщо раптом не бачили, то обов'язково подивіться серіал Westworld / «Світ Дикого Заходу», вже вийшли перші три серії:

Джерело: Українська Правда
Переглядів: 150 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: