DVI

Четвер, 13.12.2018, 10.22.12
Головна » 2018 » Квітень » 13 » Дослідження смартфон-аудиторії України
11.30.08
Дослідження смартфон-аудиторії України
      Компанія Admixer опублікувала інфографіку проникнення смартфонів, використання додатків, месенджерів та соціальних мереж в Україні на підставі досліджень Google Consumer Barometer, Similarweb і TNS.

Згідно з отриманими даними, Україна все ще відстає від західних країн за розміром смартфон-аудиторії, але з 2015 року частка проникнення смартфонів активно зростає. За даними Google Consumer Barometer власниками смартфонів є 41% всього оффлайн і онлайн населення України, а серед міленіалiв ця частка ще вище і становить вже 80%. Для порівняння в Румунії кількість користувачів смартфонів серед населення становить 58%, в Польщі 72%, а в США цей показник 88%.

В середньому користувач смартфона використовує додатки протягом 2,5 годин на добу. Крім месенджерів і соцмереж, користувачі багато дивляться відео - 91% охоплення. У топ категорію затребуваних додатків входять і магазини - 61%, найпопулярніші OLX, а також товари e-commerce майданчиків Китаю Aliexpress і Joom, потім український Prom.ua та Modna Kasta.
Серед месенджерів у всьому світі лідирує Whatsapp, потім Facebook Messenger і на третьому місці Viber (за даними Similarweb). В Україні ж зворотна ситуація (до речі, як і в Білорусі) більшість користувачів смартфонів віддають перевагу Viber, який є самим топовим додатком за охопленням української смартфон-аудиторії, адже 94% власників смартфонів користуються ним як мінімум один раз на місяць.

В середньому користувач Viber проводить в додатку 30 хвилин в день, причому 45% цього часу складають дзвінки і відеодзвінки. Один користувач відправляє 20+ повідомлень в день, а 35% користувачів користуються стікерами. Whatsapp охоплює тільки 22% користувачів смартфонів на місяць, і його в Україні вже випередив Telegram з охопленням 28%. Серед соцмереж продовжує лідирувати Facebook з охопленням 65%, а Instagram (48% охоплення) обігнав Вконтакте (39%).

Джерело: Admixer
Переглядів: 31 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: