DVI

Субота, 21.04.2018, 12.50.50
Головна » 2016 » Жовтень » 7 » Дослідження: перегляд ідіотських треш-фільмів є ознакою високого IQ
13.30.17
Дослідження: перегляд ідіотських треш-фільмів є ознакою високого IQ

      Недавнє дослідження, опубліковане в журналі Poetics, показало, що розумні люди люблять дивитися дурні і дивні фільми в стилі треш.

«Як би це не здавалося парадоксально, більшість розумних і високоосвічених людей цілеспрямовано включають ідіотські треш-фільми і з задоволенням дивляться їх», - говорить провідний автор дослідження, доктор наук з Інституту емпіричної естетики імені Макса Планка Кейван Саркхош, передає Shape.

До треш-фільмів найчастіше відносять малобюджетні стрічки з безглуздим сценарієм і поганою акторською грою. Але за результатами цього дослідження, шанувальники кіно в стилі треш - культурно освічені інтелектуали, які вміють думати і аналізувати.

Любоврозумнихлюдейдо картинтакогохарактерувченіпояснюютьіронією,якувикликаєперегляд.ЛюдямзвисокимIQзавждиєзащорозкритикуватиіобговоритинеякіснекіно.

P.S.До речі,якщозвернутисядоресурсуIMDBійогосписку100гіршихкартин,тонайгіршим фільмом усіхчасівінародівнаданиймоментєкартина«ВрятуватиРіздво»2014року випускуз«вражаючою»оцінкоюв1,5бала за 10-бальноюшкалою.

Джерело:HB Style
Переглядів: 152 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: