DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.43.47
Головна » 2016 » Жовтень » 7 » Дослідження: перегляд ідіотських треш-фільмів є ознакою високого IQ
13.58.08
Дослідження: перегляд ідіотських треш-фільмів є ознакою високого IQ

      Недавнє дослідження, опубліковане в журналі Poetics, показало, що розумні люди люблять дивитися дурні і дивні фільми в стилі треш.

«Як би це не здавалося парадоксально, більшість розумних і високоосвічених людей цілеспрямовано включають ідіотські треш-фільми і з задоволенням дивляться їх», - говорить провідний автор дослідження, доктор наук з Інституту емпіричної естетики імені Макса Планка Кейван Саркхош, передає Shape.

До треш-фільмів найчастіше відносять малобюджетні стрічки з безглуздим сценарієм і поганою акторською грою. Але за результатами цього дослідження, шанувальники кіно в стилі треш - культурно освічені інтелектуали, які вміють думати і аналізувати.

Любов розумних людей до картин такого характеру вчені пояснюють іронією, яку викликає перегляд. Людям з високим IQ завжди є за що розкритикувати і обговорити неякісне кіно.

P.S. До речі, якщо звернутися до ресурсу IMDB і його списку 100 гірших картин, то найгіршим фільмом усіх часів і народів на даний момент є картина «Врятувати Різдво» 2014 року випуску з «вражаючою» оцінкою в 1,5 бала за 10-бальною шкалою.

Джерело: HB Style
Переглядів: 153 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: