DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.31.54
Головна » 2016 » Липень » 28 » Додаток Microsoft Fix для iOS покликаний поліпшити якість знімків за допомогою штучного інтелекту
17.00.52
Додаток Microsoft Fix для iOS покликаний поліпшити якість знімків за допомогою штучного інтелекту

      Корпорація Microsoft випустила новий мобільний додаток для конкуруючої платформи iOS. Microsoft Pix являє собою додаток для роботи з камерою. І хоча вбудований додаток «Камера» дозволяє створювати непогані фотографії, в Microsoft вважають, що їх застосування здатне краще впоратися з цим завданням.

Microsoft Pix описується як «більш розумне застосування камери». Воно використовує алгоритми штучного інтелекту для поліпшення якості знімків шляхом регулювання налаштувань камери. При цьому автоматично покращується якість знімків, а потім вибирається найкращий знімок із серії. Microsoft також додала автоматичні настройки для поліпшення фокусування, експозиції і кольору при виявленні людей в кадрі. Користувач може швидко порівняти оригінальний і покращений знімок за допомогою відповідного перемикача.

У Microsoft Pix також є власна версія режиму Apple Live Photos. Додаток створює живе зображення завдяки об'єднанню всіх знімків в серії.

Додаток Microsoft Pix доступний для безкоштовного завантаження в магазині App Store.

Джерело: The Verge
Переглядів: 177 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: