DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.16.13
Головна » 2017 » Липень » 3 » До кінця року поліція Дубая виведе на вулиці мініатюрні безпілотні електромобілі Otsaw O-R3
08.07.06
До кінця року поліція Дубая виведе на вулиці мініатюрні безпілотні електромобілі Otsaw O-R3
      Поліція Дубая оголосила, що до кінця поточного року виведе на вулиці міста самоврядні електромобілі, які зможуть розпізнавати злочинців і порушників громадського порядку, а в разі потреби навіть переслідувати їх за допомогою комплектних дронів.

Втім, до повноцінних «роботів-поліцейських» цих пристроїв ще далеко, зовні вони нагадують швидше автономних роботів-кур'єрів для доставки піци та інших товарів, придбаних в онлайн-магазинах.
Розробники з сінгапурської компанії OTSAW Digital називають свою модель O-R3 «першим в світі наземно-повітряним охоронним роботом». Він вміє самостійно пересуватися по заданому маршруту, об'їжджаючи перешкоди за допомогою просунутої системи автономного руху, оснащеної звичайною і термальною камерами, лазерним сканером і лідаром.

Спеціальне програмне забезпечення дозволяє роботу розпізнавати потенційних порушників (наприклад осіб, які порушили межі території), яких розшукує поліція злочинців (за допомогою технології розпізнавання обличчя), а також потенційно небезпечні речі (забуті сумки і т.д.)

У разі, якщо робот O-R3 не зможе переслідувати злочинця самостійно через перешкоди або пересічну місцевость, він випускає в небо комплектний дрон, який передає відео в наглядовий центр поліції.

Нагадаємо, що до 2030 року в Дубаях з'явиться поліцейська дільниця з одних роботів, причому перший робот-поліцейський вже вийшов на службу. Також відзначимо, що в тому ж році влада міста хоче перевести не менше 25% пасажирських перевезень на різноманітні автономні засоби пересування.

В рамках даного проекту влада міста вже провели переговори з Uber і вже набуло 200 електромобілів Tesla Model S і Model X для власної служби безпілотного таксі, зацікавився цим проектом Ілона Маска Hyperloop One, а також підписали договір про початок тестування з розробниками автономного літаючого таксі Volocopter 2X.

Джерело: Gulfnews
Переглядів: 58 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: