DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.39.28
Головна » 2016 » Серпень » 29 » До кінця року на Закарпатті побудують сонячну електростанцію на 3,4 МВт вартістю 3,2 млн євро
10.30.01
До кінця року на Закарпатті побудують сонячну електростанцію на 3,4 МВт вартістю 3,2 млн євро

      На Закарпатті побудують сонячну електростанцію потужністю 3,4 МВт. Про це повідомила прес-служба Укргазбанку, який профінансував більшу частину вартості проекту.

У повідомленні наголошується, що з метою підвищення енергоефективності економіки України та досягнення її енергетичної безпеки Укргазбанк надав ЕКО-кредит на будівництво нової сонячної електростанції (СЕС) майже на 2 млн євро в Закарпатській області. Загальна вартість інвестиційного проекту становить 3,2 млн євро.

Фінансування буде спрямовано на будівництво нової СЕС потужністю 3,421 МВт в урочищі Табла на території Камьяніцкого сільської ради Ужгородського району Закарпатської обл. Будівельні роботи, згідно з графіком робіт, повинні бути закінчені до кінця 2016 року. Відзначимо, що ТОВ «Акванова Гідроресурс» вже експлуатує СЕС потужністю 3 МВт в Закарпатській області.


Укргазбанк забезпечив кредитними коштами ТОВ «Акванова Гідроресурс», яке входить до Групи компаній, що здійснюють діяльність в сфері генерації альтернативної енергетики (будівництво нових, відновлення та експлуатація існуючих малих гідроелектростанцій на території України) вже протягом 6 років.

Нагадаємо, що днями Білорусь завершила будівництво найбільшої в країні сонячної електростанції потужністю 18,5 МВт на території, що постраждала від вибуху на Чорнобильській АЕС.

Джерело: Укргазбанк
Переглядів: 108 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: