DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.48.20
Головна » 2016 » Серпень » 19 » До кінця поточного місяця Uber приступає до тестування самокероавних автомобілів, але з водіями за кермом
17.00.57
До кінця поточного місяця Uber приступає до тестування самокероавних автомобілів, але з водіями за кермом

      Вже незабаром Uber приступить до експлуатації самоврядних автомобілів-таксі в реальних дорожніх умовах. Їх тестування почнеться в Пітсбурзі до кінця цього місяця.

Як самоврядні автомобілі будуть використовувати модифіковані версії Volvo XC90. При цьому в кожному автомобілі буде присутній водій, це вимога законодавства. Також передбачено присутність другого пілота, який буде робити нотатки по ходу руху. Викликати такий автомобіль зможуть випадкові клієнти через звичайне додаток Uber. Причому, самі поїздки будуть безкоштовними, а для пасажирів на задньому сидінні буде доступний планшет, що розповідає користувачам про можливості автомобіля.

Uber досить оперативно займається розробкою і впровадженням самоврядних автомобілів. Про намір компанії зайнятися експлуатацією транспортних засобів стало відомо в 2014 році, коли вона почала привертати відповідних фахівців. На початку 2016 року команда Uber налічувала сотні інженерів, робототехніків і механіків, які працювали в підрозділі Advanced Technologies Center. На початку цього року тестові автомобілі були помічені біля Пітсбурга, а в травні компанія надала офіційні фотографії прототипу на базі модифікованого автомобіля Ford Fusion. І ось тепер самоврядні автомобілі готові до тестування в реальних міських умовах з пасажирами на борту. Правда, вони не будуть діяти в повному обсязі автономно. Водій все ж буде тримати руки на кермі і контролювати ситуацію.

Слід додати, що Volvo і Uber уклали угоду щодо створення повністю самоврядних автомобілів. Сторони сумарно інвестують $ 300 млн в розробку таких транспортних засобів. Отримати готовий продукт планується до 2021 року. Приблизно в той же час планує випустити свій самоврядний автомобіль і компанія Ford.

Джерело: The Verge
Переглядів: 141 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: