DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.08.38
Головна » 2017 » Червень » 22 » Дмитро Дубілет перевів електронний сервіс «Папка24» в режим Open Source і дозволив використовувати його всім бажаючим
15.00.25
Дмитро Дубілет перевів електронний сервіс «Папка24» в режим Open Source і дозволив використовувати його всім бажаючим

      Дмитро Дубілет, колишній співробітник ПриватБанку і співзасновник компанії Fintech Band, оголосив на своїй facebook-сторінці про те, що сервіс електронної документації «Папка24» переходить в режим open-source. Дмитро збирається опублікувати код даного проекту у відкритому вигляді і дати «повне право кому завгодно на використання його де і як завгодно».


Відзначимо, що проект «Папка24» був запущений в минулому році, він дозволяв українським компаніям і приватним особам обмінюватися один з одним документами в електронній вигляді, не витрачаючи грошей і часу на папірці і "мокрі" підписи / друк.

За словами Дмитра, з самого початку цей проект задумувався як "соціальний". Після націоналізації ПриватБанку авторські права на програмний код і торгову марку «Папка24» залишилися оформленими на Дубілета, в якийсь момент він збирався закрити його, але в підсумку прийняв рішення перевести його в режим

«Я оголошую про те, що весь софт Папка переходить в режим open-source. Це означає, що ми публікуємо код у відкритому вигляді і даємо повне право кому завгодно на використання його де і як завгодно. Будь-яка організація або приватна особа зможе завантажити код Папки24 і встановити на своїх серверах. Можна буде розфарбувати цей продукт в свої кольори, виставити в Інтернет під своїм брендом ... Загалом, робіть з ним, що хочете.

Окремо звертаюся до всіх державних органів і компаніям. Ви не тільки можете безкоштовно використовувати код Папки, але навіть більше. Я і мої колеги готові допомогти вам розгорнути софт на своїх серверах і допомогти налаштувати бізнес-процеси. Електронні документи - це не просто питання зручності. Якщо хоча б половина документів перейде в електронний вигляд, то позитивний економічний ефект для України вимірювався б відсотками ВВП»- зазначив Дмитро Дубілет.

Нагадаємо, що безкоштовний сервіс «Папка24» (papka24.com.ua) дозволяє зберігати і систематизувати за допомогою ярликів документи на серверах або завантажувати їх на свій комп'ютер з накладеними ЕЦП. Сервіс працює з усіма основними видами ключів ЕЦП - Податкової, Мін'юсту, ПриватБанку і багатьох інших, при цьому відкритий для всіх ПП і юросіб України, а не тільки клієнтів ПриватБанку.

Джерело: Дмитро Дубілет
Переглядів: 115 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: