DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.10.58
Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Для розблокування iPhone X через Face ID співробітники ФБР залучили підозрюваного
19.00.58
Для розблокування iPhone X через Face ID співробітники ФБР залучили підозрюваного
      Коли в минулому році компанія Apple запустила функцію Face ID в своєму смартфоні iPhone X, виникло цікаве юридичне питання - чи можуть правоохоронні органи змусити людину подивитися на мобільний пристрій, щоб розблокувати його? І ось, на це питання постало відповідь з реальної практики. Під час проведення рейду ФБР в серпні співробітникам вдалося переконати підозрюваного розблокувати смартфон з функцією Face ID.

Відзначається, що в серпні цього року співробітники ФБР проводили обшук в будинку Гранта Міхалскі, який підозрювався в зберіганні та розповсюдженні дитячої порнографії. У правоохоронців був ордер на проведення обшуку, який дозволяв їм в процесі пошуку доказів переглядати комп'ютер підозрюваного. Під час обшуку співробітники ФБР виявили iPhone X, що належить підозрюваному. Агенти ФБР звернулися до Міхалскі з проханням розблокувати смартфон, захищений за допомогою Face ID, що він і зробив. Після цього правоохоронці перевели смартфон в «Автономний режим», вручну перевірили його вміст і задокументували всі знайдені фотографії.

Відзначимо, в минулому році суди в США стверджують, що існує різниця між засобами біометричної ідентифікації для захисту смартфона і паролями, які вводяться в смартфон. З огляду на, що слідом за Apple інші компанії також почали використовувати системи розпізнавання обличчя користувача, було лише питанням часу, коли виникне ситуація з необхідністю розблокування смартфона через Face ID для потреб правоохоронних органів.

Міхалскі співпрацював зі слідчими органами, і співробітники ФБР змогли швидко розблокувати смартфон, не вдаючись до використання пароля. Проте, вони запросили і отримали другий ордер на обшук, який дозволяє їм більш ретельно вивчити пристрій. І, схоже, цього разу їм не доведеться знову звертатися до підозрюваного для розблокування пристрою за допомогою Face ID. У розпорядженні правоохоронних органів є пристрої, які дозволяють обходити парольне блокування смартфона.

Джерело: The Verge
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: