21.25.49
Для доступу до петицій тепер треба вказувати ІПН або дані банківської картки, а користувачі з поштою .ru голосувати не зможуть
      На початку листопада через цілого ряду проблем на офіційному сайті президента Петра Порошенка був заморожений прийом нових петицій від громадян, також не працював прийом підписів за вже зареєстровані петиції. Сьогодні заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків оголосив про те, що розробники знову відкрили систему, ввівши нові механізми попередження маніпуляцій, повідомляє видання «Капітал».
Раніше для авторизації на сайті електронних петицій було достатньо ввести тільки адресу електронної пошти, а також ім'я та прізвище, причому можна було вказати практично будь-яке ПІБ, так як додаткова перевірка та ідентифікація не проводилася.

Тепер користувачеві, який бажає зареєструватися в системі, буде запропоновано зробити це через BankID або податковий код. Його мають 44 мільйона громадян України, тому це ефективний інструмент перевірки прізвища, імені та по батькові користувача. Крім того, 15 млн 485 тис. українців мають BankID «Приватбанку» і 3 млн 700 тис. - «Ощадбанку». Також тепер не можна використовувати одноразову електронну пошту або поштову скриньку з доменом на .ru.

З 28 серпня 2015 на сайті електронних петицій до Президента України створено 14955 петицій. Більш 25000 голосів отримали 29 петицій. Відповідь від Президента отримали 25 петицій, 4 чекають відповіді. Загалом сайт відвідали 2 мільйона 616187 відвідувачів, зареєструвалися 576196 користувачів. Найбільшою відвідуваність сайту була в перший місяць його роботи.

Користувачі з України склали 89% трафіку сайту петицій. На першому місці за сеансами - Україна (більш 5 млн відвідувань), на другому Росія - 254660 сеансів і 32377 голосів, на третьому місці з 59 197 сеансів - Кенія. Найпопулярнішою соціальною мережею по розповсюдженню петицій є Вконтакте, на другому місці Facebook, на третьому - Twitter. Близько 17% зареєстрованих користувачів вказали одноразову поштову скриньку. Всього зафіксовано 582 одноразових доменів, з яких здійснюються голосування. Насторожує те, що 45% таких адрес з російською назвою .ru.

Петиція про перенесення ЗНО з англійської мови - рекордсмен по використанню проксі-серверів, що свідчить про «накрутку» голосів. Цікаво, що більшість переглядів сторінки цієї петиції здійснюється "з Кенії". Після ретельного аналізу петиції «Дарта Вейдера - в прем'єр-міністри України» №22/004829 виявилося, що відбулася значна «накрутка» голосів. У голосуванні переважає домен mail.ru - 95% голосів.

Джерело: «Капітал»
Переглядів: 341 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close