DVI

Субота, 20.10.2018, 23.54.26
Головна » 2018 » Вересень » 27 » ДФС приступила до тестування електронних касових чеків, підприємці можуть завантажити відповідне ПЗ
12.00.27
ДФС приступила до тестування електронних касових чеків, підприємці можуть завантажити відповідне ПЗ
      Як і було обіцяно, Державна фіскальна служба України запустила пілотний проект, яким вводиться електронний чек або модель повної електронізації системи оподаткування. Податкове відомство почало тестування системи електронних касових чеків. Відповідне програмне забезпечення, ДФС, вже зараз можна скачати на сайті служби.
«ДФС забезпечела функціонування інформаційної системи E-Receipt, яка розробляється службою в рамках реалізації експериментального проекту, розпочатого Мінфіном відповідно до постанови Кабміну про реєстрацію та експлуатації новітніх моделей ... касових апаратів», - повідомляють у фіскальній службі.
Для початку роботи з електронними чеками підприємцям необхідно заповнити ряд форм, зокрема вказати номенклатуру товарів і послуг, які вони надають. Також потрібно зареєструвати відповідну касу і касирів, які працюють в системі. На сайті ДФС пропонується ПО для платформ Windows і Android. Підтримку iOS планується додати пізніше.

Відзначимо, що система електронного чека є частиною пілотного проекту, розпочатого Міністерством фінансів України. В рамках цього проекту пропонується використовувати новітні реєстратори розрахункових операцій, зокрема, замінити традиційні касові апарати на смартфони, планшети і ноутбуки, на яких встановлено відповідне програмне забезпечення.

Як зазначається, нові касові апарати будуть «видавати» електронні чеки. Кожен покупець зможе перевірити їх в системі на справжність через відповідний реєстр електронних чеків.

Джерело: hromadske
Переглядів: 10 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: