DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.47.38
Головна » 2017 » Червень » 16 » Depositphotos запускає безкоштовний графічний онлайн-редактор Crello
13.00.03
Depositphotos запускає безкоштовний графічний онлайн-редактор Crello

      Українська компанія Depositphotos виклала у відкритий доступ першу версію свого безкоштовного графічного редактора під назвою Crello. Це веб-сервіс, за допомогою якого можна готувати рекламні та промо-матеріали без особливих дизайнерських навичок, використовуючи готові безкоштовні шаблони, фони, логотипи і т.д. Програма працює через веб-інтерфейс, щоб нею користуватися, потрібно зареєструватися або авторизуватися через Facebook або обліковий запис Google.

За словами розробників, зараз в Crello можна створювати графіку в 29 готових форматах: пости в соціальні мережі, матеріали для розсилок, сторінок бренду і подій в Facebook, листівки, постери, флаєри, подарункові сертифікати, банери для реклама в інтернеті.

Зараз в сервісі є близько 6 тис. безкоштовних шаблонів і 10 тис. елементів дизайну (іконок, рамок, логотипів і т.д.). Але в компанії планують збирати відгуки користувачів про те, які ще стандартні шаблони їм потрібні. Якщо знадобляться шаблони для постів в Nimses або етикеток для крафтового пива - їх додадуть.

У Crello можна зберігати зображення та елементи дизайну у власному профілі, а потім використовувати необмежену кількість разів. Але можна додавати і свої зображення і шрифти. Зображення можна обробляти за допомогою фільтрів і інших візуальних ефектів, змінювати фон, редагувати те, що виходить.

Основні функції програми - безкоштовні, в компанії планують заробляти на продажу додаткового контенту: елементів дизайну і стічних фото. Вартість кожного файлу не перевищуватиме $ 0,99, після покупки їх можна використовувати необмежено.

Джерело: AIN
Переглядів: 112 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: