DVI

Понеділок, 26.08.2019, 06.01.16
Головна » 2019 » Липень » 17 » Департамент транспорту Північної Кароліни дав «зелене світло» компанії Virgin Hyperloop One
07.58.30
Департамент транспорту Північної Кароліни дав «зелене світло» компанії Virgin Hyperloop One
      Ще один американський штат спокусився ідеєю футуристичного і до цих пір гіпотетичного транспортного засобу, здатного перевозити пасажирів і вантажі зі швидкістю 1000 км/год. Як TechCrunch, компанія Virgin Hyperloop One і Регіональний транспортний альянс Північної Кароліни оголосили про початок розробки технічного обгрунтування по з'єднанню трьох міст штату - Ролі, Дарема і Чапел-Хілла - і Міжнародного аеропорту Ролі-Дарем лініями вакуумного поїзда.

Теоретично, якщо цей проект стане реальністю - а до цього ще далеко - то поїздка між цими містами, розташованими приблизно на відстані 50 км, займають менше 10 хвилин. Для регіону, в якому розташовані провідні університети, приватні компанії та медичні центри штату, це стане величезною перевагою, вважають чиновники. При цьому в майбутньому влада Північної Кароліни має намір розширити охоплення проекту і включити в мережу міста Шарлотт і Вашингтон.

Разом з тим, реалізація цієї ініціативи явно не буде швидкою: Virgin Hyperloop One зараз працює над сертифікацією інноваційної технології перевезень. Найімовірніше, процес сертифікації, який поки не прописаний, займе роки. Компанія сподівається отримати дозвіл на перевезення в 2023-м і відкрити першу лінію в 2029 році.
Переглядів: 222 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: