DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.56.12
Головна » 2018 » Вересень » 5 » Delta Electronics працює над високошвидкісними зарядними станціями для електромобілів - додаткові 290 км пробігу за 10 хвилин зарядки
11.55.44
Delta Electronics працює над високошвидкісними зарядними станціями для електромобілів - додаткові 290 км пробігу за 10 хвилин зарядки
      Малий запас ходу і тривалий час зарядки батареї є стримуючими факторами на шляху популяризації електромобілів. Якщо спустошений бак автомобіля з ДВЗ можна наповнити за 5 хвилин і продовжити поїздку на наступні 500-700 км, то на повне відновлення запасу акумулятора електромобіля може знадобитися кілька годин. І навіть станції швидкої зарядки програють за часом поповнення запасів палива бензиновим АЗС. Усунути цю неприємну особливість має намір в компанії Delta Electronics. Вона планує протестувати нову систему, яка лише за 10 хвилин зможе поповнити запас енергії електромобіля таким чином, щоб забезпечити 180 миль пробігу (близько 290 км). Підтримку проекту надає компанія General Motors.

Прототип зарядної станції Delta Electronics використовує твердотільні трансформатори і працює при більш високій потужності, ніж нинішні зарядні станції - 400 кВт. Для порівняння, станції Tesla Supercharger забезпечують зарядку потужністю 120 кВт для кожного електромобіля. При цьому рішення Delta Electronics відрізняється високою ефективністю в процесі передачі електроенергії з мережі на батарею електромобіля - на рівні 96,5%.

Однак слід зазначити, що на поточний момент зарядна станція Delta Electronics на базі твердотільних трансформаторів є дослідницьким проектом. Готовий прототип планується представити до 2020 року. На розробку технології компанія має намір витратити 3 роки і $ 7 млн. Крім General Motors підтримку цього проекту також надають компанії DTE Energy, CPES Virginia Tech, NextEnergy, а також Агентство з енергетичного управління Мічигану і Управління з розвитку міста Детройт.

Джерело: digitaltrends
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: