22.59.40
Декілька цікавих фактів про флірт
Несколько цікавих фактів про флірте

Що таке флірт, знаємо всі ми. Флірт може бути легким, ні до чого не зобов'язує, але флірт може призвести і до серйозних стосунків (нехай не на все життя, але на ніч /тиждень /місяць так точно). Мистецтво фліртувати - це дійсно мистецтво. І деяким людям воно дається легко, іншим доводиться досить багато трудитися, заради досягнення успіху. Сьогодні я пропоную оцінити декілька невідомих або маловідомих фактів про флірт. Сьогоднішня стаття - не керівництво по флірту, а перелік цікавих нюансів у флірті, про що і було заявлено в заголовку.


1. У громадському місці  (клуб, кафе, ресторан) найбільше уваги привертає не найкрасивіша дівчина/хлопець, а людина, яка постійно відсилає особливі флірт-сигнали. Психологи вважають, що завжди помічають тих людей, хто "відсилає" приблизно 35 таких сигналів на годину. Зрозуміло, це може бути не спеціально, але увагу оточуючих буквально приковується до людини, що випускає "флюїди флірту". 


2. Для залучення уваги потрібно всього три погляди .

Якщо ви твердо вирішили привернути увагу кого-небудь симпатичного вам, то можна скористатися лише трьома поглядами, щоб увагу цієї людини було залучено до вас. Потрібно постаратися три рази зустрітися очима з цікавлячого вас людиною. Не потрібно постійно витріщатися на таку людину, інакше ви, швидше за все, злякаєте предмет своєї симпатії. Просто можна затримати погляд приблизно на 2-3 секунди. Звичайний байдужий погляд не затримується на іншій людині більше, ніж на 1 секунду. Так що людина зрозуміє, що цікавий вам, і якщо ви йому /їй теж сподобались, може початися вже спілкування (або хоча б обмін сигналами симпатії).



3. Усмішка з "гусячими лапками" найбільш щира



Думаю, не у всіх людей при щирій усмішці в куточках очей з'являються зморшки, які багато хто називає "гусячими лапками". Так от, така усмішка сприймається, як найбільш щира, і може вважатися явною ознакою симпатії.


4. По Інтернету фліртувати легше



 Так, багатьом людям легше фліртувати, виражати свою симпатію, по Мережі, включаючи електронну пошту, мікроблоги та інше. Це, мабуть, пов'язано з психологією, оскільки сказати щось людині, яку не бачиш, легше, ніж сказати те ж саме цього ж людині, з якою зараз спілкуєшся лицем до лиця. Саме з цього деякі визнання відсилаються по смс, по асьці, в Твіттерi та іншими шляхами. 



5. Іноді дружні сигнали плутають з фліртом

Так, буває, і частенько, так, що ми плутаємо сигнали дружби з фліртом. Що вдієш, відрізнити все це дійсно складно.


6. Флірт корисний для здоров'я

Дослідження показали, що флірт корисний, людина починає відчувати себе краще, і навіть імунітет поліпшується (збільшується кількість білих кров'яних тілець). Цей факт більше схожий на результати досліджень британських учених, але, тим не менш, це цікаво.



7. Не потрібно дуже поїдати людини поглядом

Згідно з даними деяких учених-психологів, флірт часто надають дуже вже велике значення погляду, "поїдаючи" предмет симпатії. І це - велика помилка.


Загалом, всі дані, наведені вище - результати досліджень і просто спостережень. Скажіть, а як часто фліртуєте ви, і які методи (свідомі) використовуєте при флірті?

Переглядів: 522 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close