DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.08.04
Головна » 2016 » Листопад » 29 » Деякі власники нових MacBook Pro скаржаться на проблеми в роботі графічної підсистеми
13.00.00
Деякі власники нових MacBook Pro скаржаться на проблеми в роботі графічної підсистеми
      Деякі власники нових ноутбуків Apple MacBook Pro модельного ряду 2016 року зіткнулися з проблемами працездатності їх пристроїв.

Згідно з наявними відомостями, збої проявляються в роботі графічної підсистеми ноутбуків. Некоректна робота може проявлятися по-різному. У деяких випадках фонове зображення робочого столу проступає через запущені програми. В інших випадках зустрічаються артефакти зображення у вигляді жовтих або чорних прямокутників. Іноді взагалі відбувається аварійне завершення роботи.


Поки що рано говорити про масштаби проблеми. Але деякі спостереження вже вдалося зробити. Проблема найчастіше зустрічається на 15-дюймових моделях MacBook Pro, трохи рідше - на 13-дюймових версіях. Збої спостерігаються на системах, які оснащені як інтегрованим в процесор GPU, так і дискретною відеокартою. Як правило, проблеми проявляються після запуску ресурсоємних завдань, наприклад, додатки Adobe Premiere Pro, особливо Adobe Media Encoder. Але також надходили скарги на дивну поведінку ноутбуків і при запуску власного додатка Apple Photos.


На ресурсі 9to5mac було запущено голосування для власників ноутбуків MacBook Pro 2016 року. На момент підготовки матеріалу про наявність проблеми повідомило 2128 власників таких ноутбуків. Ще 1876 власників MacBook Pro 2016 роки не помітили у себе будь-яких проблем з графічною підсистемою.

Джерело: 9to5mac
Переглядів: 139 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: