DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.36.55
Головна » 2016 » Вересень » 25 » Деякі власники iPhone 7 і iPhone 7 Plus повідомляють про погану якість звуку під час телефонних розмов
09.26.56
Деякі власники iPhone 7 і iPhone 7 Plus повідомляють про погану якість звуку під час телефонних розмов

      Слідом за повідомленнями про некоректну роботу провідної гарнітури EarPods з роз'ємом Lightning і таємничим посвистуванням з'явилися нові скарги від власників нових смартфонів Apple iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Цього разу приводом для створення відповідної гілки на форумі технічної підтримки стали проблеми при телефонних дзвінках. Точніше кажучи, приводом для скарги стала погана якість звуку. За словами користувачів, які зіткнулися з проблемою, звук є глухим і віддаленим. Створюється таке враження, що динамік розташований на зворотному боці пристрою.

Судячи з повідомлень, смартфони iPhone 7 Plus більше схильні до цієї проблеми, ніж моделі iPhone 7. Ситуація ускладнюється тим, що «аномалія» спостерігається тільки при телефонних дзвінках, при звичайному відтворенні музики нічого такого немає.

Природа проблеми - апаратна або програмна - поки невідома, втім, як і реакція самої Apple на ситуацію - «порада» представника технічної підтримки слідувати інструкції, в якій описується порядок дій на випадок, якщо «звук відсутній або спотворений», не береться до уваги. Залишається додати, що зниження гучності нібито допомагає вирішити проблему. Це якщо вірити повідомленням на форумі.

Джерело: Appleinsider
Переглядів: 119 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: