DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.11.13
Головна » 2018 » Жовтень » 5 » Дані з фітнес-трекера Fitbit допомогли поліції виявити передбачуваного вбивцю
14.54.49
Дані з фітнес-трекера Fitbit допомогли поліції виявити передбачуваного вбивцю
      Компанія Fitbit допомогла поліції розслідувати справу про вбивству одного зі своїх користувачів. Слідчі проаналізували дані про частоту серцевих скорочень жертви, що допомогло ідентифікувати передбачуваного вбивцю.

Повідомляється, що 8 вересня 90-річний Ентоні Айєлло відвідав свою 67-річну падчерку Карен Наварру в Сан-Хосе. Він стверджує, що привіз для неї домашню їжу: піцу і біскотті. На знак подяки за це вона провела його до дверей і подарувала кілька троянд. Але, за словами слідчих, дані з фітнес-трекера Fitbit Alta, що належить Карен Наваррі, свідчать про інший розвиток ситуації.

Дані Fitbit вказують, що протягом тих 15 хвилин, що Ентоні Айєлло був в будинку Карен Наварри, частота серцевих скорочень жінки «істотно збільшилася», потім сповільнилася, після чого пульс зовсім припинився. Тіло Карен Наварри виявив один з її колег через 5 днів після візиту Ентоні Айєлло.

Слідчі також використовували дані з камер спостереження і встановили, що автомобіль Ентоні Айєлло був припаркований біля будинку Карен Наварри протягом незвичайної серцевої активності, яка завершилася зупинкою серцебиття. При цьому було встановлено, що Ентоні Айєлло покинув будинок падчерки приблизно через 5 хвилин після того, як її серце зупинилося. Поліція заарештувала Ентоні Айєлло 25 вересня, йому пред'явлено звинувачення у вбивстві.

Додатково повідомляється, що дані з фітнес-трекера Карен Наварри були отримані слідчими завдяки сприянню компанії Fitbit і на підставі ордера на обшук. Політика приватності компанії вказує, що вона може зберігати або розкривати інформацію про користувачів на виконання запитів урядових, слідчих і регуляторних органів.

Додамо, це не перший випадок, коли дані Fitbit допомогли поліції знайти передбачуваного вбивцю. У 2015 році дані з фітнес-трекера жінки дозволили поліції викрити в убивстві її власного чоловіка. Він був заарештований лише в минулому році і зараз чекає суду. Уже в цьому році поліція розслідувала вбивство 20-річної студентки Моллі Тіббетц в Айові і скористалася даними Fitbit в процесі слідства. Студентка пропала і була відсутня близько місяця. Лише в серпні її тіло було виявлено. В результаті проведення розслідування з використанням даних Fitbit були пред'явлені звинувачення у вбивстві 24-річному чоловікові.

Джерело: Engadget
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: