DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.38.57
Головна » 2013 » Квітень » 5 » Дайджест ІТ: день веб-майстра
10.56.43
Дайджест ІТ: день веб-майстра
Дайджест ІТ: день веб-мастера

У цьому випуску читайте:

  • 4 квітня - день вебмастера;
  • єдина «мозаїка» на декількох iOS-пристроях;
  • злом північнокорейської внутрішньої мережі.

Вітаємо всіх веб-майстрів

Думаю, практично всі користувачі Мережі, навіть самі непідготовлені, знають, що таке 404. Саме цей код помилки показує нам браузер, якщо сторінка не знайдена, і саме 4.04 - щорічне свято веб-майстрів, системних адміністраторів, верстальників та інших фахівців, хто так або інакше пов'язаний з ІТ сферою. Що вдієш, айтішникам теж потрібен своє свято, причому не такий, як у всіх.

Наша невелика команда вітає всіх айтішників з цим чудовим святом! Шкода, звичайно, що сьогодні не п'ятниця ...

Єдина « мозаїка» з iOS-пристроїв

Студенти з Массачусетського технологічного інституту створили цікаву систему, що дозволяє об'єднувати зображення на дисплеях різних пристроїв. Щоб краще зрозуміти, про що йдеться в новини, краще подивитися відео:

А використовуватися така система може в багатьох випадках. Це може бути і гра, де для проходження деяких рівнів необхідно поєднати кілька різних пристроїв. Загалом, досить цікава розробка.

 Північнокорейського мережу зламали 

Сьогодні хакерська угруповання Anonymous повідомила про злом найбільшого пропагандистського північнокорейського сайту. В результаті злому було вкрадено близько 15 тисяч паролів і логінів користувачів ресурсу. Крім того, хакери отримали доступ до внутрішньої мережі Північної Кореї, включаючи поштові скриньки і багато сайтів.

В якості плати за припинення подальших зломів хакери зажадали у північнокорейських лідерів припинити загрожувати миру ядерною зброєю.


Переглядів: 283 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: