DVI

Неділя, 25.08.2019, 00.19.03
Головна » 2013 » Квітень » 15 » Дайджест гаджетов: "умные" часы от Microsoft
16.39.11
Дайджест гаджетов: "умные" часы от Microsoft
Дайджест гаджетів:

У цьому випуску читайте:

  • Незабаром буде представлений новий «розумний» гаджет від Microsoft;
  • iPhone за 15 мільйонів доларів США?;
  • Нова Xbox 720 буде анонсована в травні.

«Розумні» годинник з Редмонда

 Зараз багато технологічні компанії взялися розробляти так звані «розумні» годиники, які, на перевірку, годинами не є. Це мініатюрні комп'ютери, які дозволяють виконувати ряд корисних для власника пристрою функцій (наприклад, відзначати час проведення важливої зустрічі і /або транслювати на дисплей повідомлення з соціальних мереж). 

Крім корпорації Microsoft , подібні ж пристрої розробляються корпораціями Apple і Samsung.

iPhone 5 може коштувати 15 мільйонів доларів

 Ювеліри вже давно зрозуміли, що якщо взяти популярне пристрій, і «одягти» його в золото, платину і дорогоцінні метали, то продати такий пристрій можна в кілька разів дорожче, ніж коштує «голий» девайс + матеріали.  
Як приклад такої роботи варто навести iPhone 5 , який британський ювелір «одягнув» у 24-каратне золото. Крім того, головна кнопка замінена діамантом чорного кольору з вагою в 26 карат. Крім того, корпус оснастили ще й 600 білими діамантами. Дисплей - сапфірове скло, а не Gorilla Glass.

Xbox 720 буде представлений в травні

Так, ігрову консоль нового покоління можна буде побачити на спеціалізованій конференції в травні 2012 року. Зараз невідомі ні можливості майбутньої приставки, ні дизайн, ні ціна. А в травні все це можна буде дізнатися. Сам девайс з'явиться в продажу вже в кінці цього року. Найімовірніше, купити консоль буде можливо як на умовах передплати, так і відразу, за повну ціну. Ходять чутки, що ціна пристрою не перевищуватиме 500 доларів США, але ця інформація ще потребує підтвердження.

І так, відомо ще, що Xbox 720 не дозволяє запускати ігри від Xbox 360 . Погодьтеся, це вже не дуже добре.

Переглядів: 315 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: