DVI

Субота, 20.07.2019, 13.28.31
Головна » 2013 » Квітень » 25 » Дайджест гаджетів: відеореєстратор для домашніх вихованців
11.07.15
Дайджест гаджетів: відеореєстратор для домашніх вихованців
Дайджест гаджетів: відеореєстратор для домашніх вихованців
У цьому випуску читайте: 
  • цікавий відеореєстратор для собак;
  • протез руки, керований із смартфона;
  • новий інтерфейс управління Google Earth.

Відеореєстратор для вихованця 

Багато хто з нас хотіли б знати, куди біжить собака, якщо її випускають погуляти без нагляду. Ймовірно, ви здивувалися б, якби дійсно дізналися всі деталі такої подорожі. І для того, щоб здивування було безмежним, корпорація Sony випустила відеореєстратор для собак, який покаже вам, що робила і куди дивилася ваша собака.

Правда, цей відеореєстратор досить великий, так що він підходить тільки для собак, вагою понад 15 кілограмів і з обхватом грудей в 50-80 сантиметрів. Правда, потрібно ще подумати, що буде, якщо вашу собаку з таким великим пристроєм запримітить недобросовісний чоловік. У такому випадку можна втратити і собаку, і реєстратор. Напевно, не для наших це умов гаджет.

i-Limb: біомеханічний протез з керуванням від смартфона

Зараз багато компаній працюють над тим, щоб створити надійний протез руки, керований і хоча б трохи наближається за функціональності до самої руці. Компанія Touch Bionics розробила протез, який може управлятися не тільки м'язами самої руки, але і смартфоном. Не знаю, правда, наскільки це зручно, проте, розробники стверджують, що добровольці-випробовувані прийняли нову розробку на "ура".

Новий інтерфейс від Google Earth

Корпорація Google створила нову систему управління своїм картографічним сервісом. Тепер, за наявності спеціального пристрою, Google Earth буде слухатися звичайних жестів. Для управління сервісом досить пари рухів, і карта з'являється в тому вигляді, в якому вона вам потрібна. Звичайно, для роботи з жестами необхідно і спеціальне обладнання, яким є Leap Motion Controller.

Переглядів: 225 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: