DVI

Середовище, 21.08.2019, 19.53.05
Головна » 2013 » Квітень » 17 » Дайджест гаджетів: стійкий квадрокоптер MinimaBL
17.43.57
Дайджест гаджетів: стійкий квадрокоптер MinimaBL
Дайджест гаджетов: стійкий квадрокоптер MinimaBL

У цьому випуску читайте:

  • Ну дуже стабільний квадрокоптер MinimaBL;
  • Facebook-смартфон з'явився в США;
  • Працюємо з листом, як з дисплеєм.

Новий квадрокоптер MinimaBL

Цей пристрій розроблено з розрахунком на підвищену стійкість. Літальний апарат складається з вуглецевих труб і деяких деталей, роздрукованих на 3D принтері. В якості обчислювального центру використовується процесор STM32F405RG. 

HTC First: Facebook смартфон

 У США почалися продажі смартфона HTC First, пристрою, який "заточений" під соціальну мережу Facebook. За словами розробників, смартфон надає можливість спілкування з друзями з соціальної мережі в будь-якому додатку. Для цього є спеціальна іконка, якшо на яку, можна починати спілкуватися. Характеристики пристрою теж непогані: 2-х ядерний процесор, 5-МП камера, 1 ГБ ОЗУ і 16 гігабайт пам'яті вбудованої. 

Само собою, замість головного екрану використовується надбудова для Facebook.

Нова інтерактивна система від Fujitsu Laboratories

Компанія Fujitsu, вірніше, її підрозділ Fujitsu Laboratories, розробило цікаву інтерактивну систему, що дозволяє працювати з звичайним друкарським текстом майже так само, як ми це робимо з віртуальним документом на сенсорному дисплеї. Система являє собою комплекс з камери і проектора, які і виконують всю необхідну роботу, за умови, що друкарський документ лежить на столі, розміщеному поруч з такою системою. Для розуміння принципу роботи коштує переглянути відео:

Переглядів: 247 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: