DVI

Середовище, 21.08.2019, 19.42.57
Головна » 2013 » Квітень » 30 » Дайджест гаджетів: розбираємо Samsung Galaxy S4
10.38.15
Дайджест гаджетів: розбираємо Samsung Galaxy S4
Дайджест гаджетів: розбираємо Samsung Galaxy S4

У цьому випуску читайте:

  • Розібраний флагман Samsung Galaxy S4;
  • QWERTY для iPhone;
  • Часики Nexus Smartwatch - поки тільки концепт.

Розбираємо Samsung Galaxy S4

Новітній смартфон від Samsung, Samsung Galaxy S4 , вже встигли розбиратися на частини, ледь він тільки з'явився на ринку. Займаються розбиранням, причому професійно, хлопці з iFixit. Їм доводилося розбирати (а потім і збирати) багато чого, включаючи найскладніші гаджети.

 При розбиранні пристроїв їх зазвичай оцінюють за легкістю розбирання /збірки і по можливості проведення ремонту. За цими критеріями новий смартфон отримав 8 балів з 10 можливих. Єдиною проблемою, на думку iFixit, є захисне скло смартфона, яке склеєно з дисплеєм. Все інше ніби як в нормі. 

QWERTY чохол і клавіатура для iPhone

Деяким власникам смартфона iPhone не вистачає стандартної клавіатури, яка для багатьох людей більш звична (або більш зручна) ніж клавіатура віртуальна. Звичайно ж, раз на клавіатури подібних типів є попит, то є і пропозиція. Цього разу це модель чохла-клавіатури QQ-Tech, повноцінна клавіатура, яка, до того ж, може виконувати і роль підставки. Робота з телефоном здійснюється по Bluetooth. Ціна девайса 23,88 доларів США.

Nexus Smartwatch - концепт "розумних годин"

Ймовірно, ви чули про те, що "розумні годинник" зараз розробляють і в Apple, і в Samsung. Звичайно ж, і інші компанії поспішають приєднатися до когорти творців таких пристроїв (це буде щось на зразок гібрида міні-ПК з годинником). Ну, а дизайнери намагаються представити те, як виглядатимуть різні пристрої від різних же виробників. Нижче - приклад концепту Nexus Smartwatch.

Переглядів: 314 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: