DVI

Субота, 24.08.2019, 23.48.53
Головна » 2013 » Квітень » 2 » Дайджест гаджетів: робот у вигляді стрекози
12.22.52
Дайджест гаджетів: робот у вигляді стрекози
Дайджест гаджетів: робот у вигляді бабки

У цьому випуску читайте:

  • дрон у вигляді стрекози; 
  • гаджет для контролю автомобіля;
  • незвичайний всюдихід;

Мініатюрний робот-стрекоза 

 Компанія Festo вже довгий час займається створенням роботів, які тим або іншим чином схожі на реальних комах. Нещодавно Festo показали мініатюрного робота, якого складно відрізнити від стрекози. А керувати ним можна прямо із смартфона, ніяких складних систем управління не потрібно використовувати. Розмір робота вражає: близько 50 сантиметрів. Але літає "Стрекоза" цілком стерпно. 

Dash - діагностика автомобіля за допомогою смартфона

Завдяки тому, що смартфони зараз по продуктивності не поступаються більшості десктопних ПК 5-6 річної давності, вони можуть виконувати різного роду функції, які раніше виконувалися тільки "дорослими" комп'ютерами. Приміром, моніторити різні системи вашого автомобіля, включаючи споживання палива та інше.

Крокуючий всюдихід

Незважаючи на те, що всюдихід складно назвати гаджетом, я все ж ризикнув включити його в список сьогоднішніх техно-новин. Це не просто механізм, а високотехнологічний пристрій, схоже на ті, що ми бачимо в науково-фантастичних фільмах. Автор загорівся ідеєю створити такий транспортний засіб ще в 2009 році, і з тих пір займається реалізацією своєї ідеї. Скільки він уже витратив грошей на реалізацію - не повідомляється.

Переглядів: 270 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: