DVI

Субота, 21.07.2018, 21.52.07
Головна » 2018 » Липень » 12 » Daimler і Bosch створять сервіс самоврядних таксі на базі платформи NVIDIA, до тестів планується приступити вже в 2019 році
16.00.08
Daimler і Bosch створять сервіс самоврядних таксі на базі платформи NVIDIA, до тестів планується приступити вже в 2019 році
      Для повноцінної роботи самоврядних автомобілів потрібні чималі обчислювальні потужності. В результаті, багато тестових самоврядних транспортних засобів оснащені потужними комп'ютерами, які займають в багато місця, вимагають багато енергії і виділяють велику кількість тепла. Частково вирішити ці проблеми можна, використовуючи спеціалізовані рішення для самоврядних автомобілів. Саме таким шляхом вирішили піти компанії Daimler і Bosch. Вони анонсували, що будуть використовувати платформу NVIDIA Drive Pegasus.

Дана система здатна виконувати 320 трлн операцій за секунду. Зазначені вище компанії вважають, що цієї обчислювальної потужності буде цілком достатньо для обслуговування потреб самоврядних автомобілів четвертого і п'ятого рівнів автономності, які будуть використовуватися в якості роботизованих таксі.

Daimler і Bosch в квітні цього року заявили про намір об'єднати зусилля в сфері розробки самоврядних таксі. Такі автомобілі планується вивести на дороги протягом найближчих п'яти років.

Перші автомобілі на базі платформи NVIDIA Drive Pegasus планується почати використовувати в другій половині 2019 року. Це будуть модифікації седана Mercedes S-Class і мікроавтобуса Mercedes V-Class. Компанії все ще ведуть переговори з міською владою в Кремнієвій долині, тому конкретні назви міст, де буде здійснюватися тестування, поки не називаються. Фінальна версія самоврядних автомобілів спільної розробки Daimler і Bosch повинна бути готова на початку наступного десятиліття.

Крім поставок платформи Drive Pegasus компанія NVIDIA також буде співпрацювати з Daimler і Bosch в сфері створення системи, необхідної для запуску райдшерінгового сервісу на базі самоврядних автомобілів. При цьому в рамках пілотного етапу такі транспортні засоби будуть дотримуватися кількох заздалегідь певних маршрутів.

У Daimler додали, що підрозділ Mercedes вже деякий час працює над базовими принципами автономного водіння. Мова йде, в тому числі, про торішню ініціативу Intelligent World Drive, коли автомобіль Mercedes з інтегрованими системами автономного управління пройшов велику дистанцію у багатьох країнах. Зібрані при цьому дані і супутні дослідження в подальшому допоможуть в рамках нового партнерства.

Джерело: Engadget
Переглядів: 240 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: