DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.02.00
Головна » 2017 » Липень » 11 » Dacia збирається випустити електрокроссовер Duster, який стане найдешевшим масовим електромобілем в світі
14.00.35
Dacia збирається випустити електрокроссовер Duster, який стане найдешевшим масовим електромобілем в світі
      Нещодавня заява міністра екології Франції про заборону продажу бензинових і дизельних автомобілів на території країни до 2040 року досить серйозно сприйняли в компанії Renault. Якщо бути точніше, то плани з випуску доступного електромобіля озвучило бюджетний підрозділ компанії Dacia, яке базується в Румунії.
«Найбільший тренд в автомобільній індустрії всього світу - більше підключених, електричних і автономних автомобілів. І Dacia безсумнівно є частиною цієї трансформації.

До 2040 року [коли Франція перестане продавати ДВС-автомобілі] ще досить далеко, але не настільки, щоб ми не планували власну участь в даному напрямку»- зазначив комерційний директор підрозділу Renault Romania.
На підставі цих слів журналісти видання Autoevolution зробили далекосяжні висновки про те, що Dacia збирається випустити електрокросовер Duster, який буде дуже схожий з концептом Dacia Duster Concept 2009 року. Ну, а так-сяк Dacia відрізняється від батьківського концерну Renault більш доступною ціновою політикою, то він просто зобов'язаний стати одним з найдешевших електромобілів на ринку.
Нагадаємо, що Dacia також є частиною альянсу «Renault-Nissan», так що теоретично має доступ до технологічних напрацювань творців Nissan Leaf, не кажучи вже про більш рідний і вельми популярної в Європі моделі Renault Zoe.

Джерело: Autoevolution
Переглядів: 91 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: