DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.30.47
Головна » 2016 » Вересень » 23 » Цукерберг і його дружина виділять $ 3 млрд для боротьби з усіма існуючими захворюваннями
11.00.14
Цукерберг і його дружина виділять $ 3 млрд для боротьби з усіма існуючими захворюваннями

      У минулому році глава Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) і його дружина Прісцилла Чен (Priscilla Chan) повідомили про намір пожертвувати 99% своїх акцій Facebook на добру справу розвитку людства в рамках Chan Zuckerberg Initiative. Тепер же подружня пара заявила про інвестування досить великої суми в медичний проект. Протягом наступних 10 років буде виділено $ 3 млрд на дослідження в сферах лікування, запобігання та управління хворобами. Побороти всі захворювання планується до кінця цього століття.

Для досягнення поставленої мети планується об'єднати зусилля вчених і інженерів, створити інструменти і технології розширення можливостей спільноти вчених, стимулювати фінансування науки.
Перший з пунктів вже почав впроваджуватися, Chan Zuckerberg Initiative вже почала співпрацювати з різними вченими, докторами, інженерами і університетами. Цей проект очолить доктор Корі Баргманн (Cori Bargmann) і займе пост президента з питань науки в рамках ініціативи. Вона є відомим нейробіологом і генетиком.

«Ми витрачаємо в 50 разів більше коштів на лікування хворих, ніж інвестуємо в дослідження, спрямовані на те, щоб людина з самого початку не захворіла», - заявив Марк Цукерберг.

Перша інвестиція буде спрямована на розвиток Biohub. Це буде дослідний центр, де будуть співпрацювати групи дослідників і інженерів з Каліфорнійського Університету в Сан-Франциско, Стенфордського Університету, Каліфорнійського Університету в Берклі. Спільно вони будуть розробляти нові засоби для боротьби з хворобами.

Одним з перших проектів в Biohub стане «Клітинний атлас». В рамках цього проекту будуть вивчатися різні типи клітин людського організму і комплексну взаємодію між клітинами. Ще один проект під назвою «Інфекційні захворювання» спрямований на поліпшення процесів виявлення, реагування, лікування та запобігання вірусів Ебола, ВІЛ, і Зика. Результат усіх досліджень в Biohub будуть відкритими для використання всіма бажаючими.

Марк Цукерберг завив, що слід бути терплячими, так як поставлена ​​задача є досить складною. Однак мова йде про майбутнє, яке ми хочемо зробити для наших дітей. Тому, якщо є хоч невеликий шанс вилікувати всі хвороби, неодмінно потрібно їм скористатися.

«У нас є можливість залишити цей світ значно кращим місцем, ніж те, яке ми отримали», - додав Цукерберг.

Джерело: Engadget

Переглядів: 122 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: