DVI

Четвер, 26.04.2018, 08.53.28
Головна » 2016 » Вересень » 11 » Cтудент КПІ побудував власний електромобіль на основі «горбатого» Запорожця і акумуляторів Nissan Leaf
09.03.32
Cтудент КПІ побудував власний електромобіль на основі «горбатого» Запорожця і акумуляторів Nissan Leaf

      Відмінна новина - студент Київського Політехнічного інституту Дмитро Липко своїми руками створив електромобіль на основі «горбатого» Запорожця. Новину про це розмістив на facebook-сторінці Зварювальний факультет НТУУ «КПІ», студентом якого і є «українським Ілоном Маском».

За основу був узятий був взятий буший у вжитку ЗАЗ-965, електродвигун, контролер і чверть акумуляторів від досить популярного в наших краях електромобіля Nissan Leaf. На проектування, розбирання бази і донора і подальшу збірку студенту знадобилося три місяці часу, а також допомогу батька і одноклубників з клубу «Електро-автосе» (www.electroavtosam.com.ua).

За даними власника, «Електрозапорожець» проїжджає близько 50 км в міському циклі від одного заряду батарей. За словами студента, цього вистачає на три дні поїздок з дому на навчання і назад. Чи не найбільш вражаючий пробіг пов'язаний з невеликим об'ємом батарей (стандартний блок Nissan Leaf б/у - це 24 кВт·год, тобто Запорожцю дісталося всього 6 кВт·год), тому що акумулятори швидше за все були не найновішими, а також з відсутністю режиму рекуперації, який помітно ускладнив би конструкцію електромобіля.

Відзначимо, що «Електрозапорожець» пройшов вже 2000 км по київських дорогах, що в даному випадку можна визнати відмінним результатом.

Джерело: НТУУ «КПІ»
Переглядів: 155 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: