10.23.00
Crysis Remastered порівняли з оригінальним Crysis. Оригінал демонструє кращу якість графіки в порівнянні з поліпшеним перевиданням
      Тільки вчора ми повідомляли про публікацію першого геймплейного трейлера і декількох скріншотів перевидання гри Crysis Remastered, а вже сьогодні з'явилася можливість порівняти якість графіки нового проекту з оригінальною грою Crysis 2007 року.

Для порівняння були підготовлені скріншоти одних і тих же локацій в той же час доби, взяті з Crysis Remastered і оригінального Crysis. У представленій нижче галереї першими опубліковані скріншоти первісної версії гри, а за ними відразу ж слідують зображення з перевидання.


Порівнюючи ці зображення, можна помітити деякі незначні поліпшення в Crysis Remastered. Але в цілому здається, що оригінальна гра Crysis виглядає краще, ніж кадри з нової гри. Зображення в перевиданні виглядає надмірно насиченим. Більш того, первісна гра 2007 року, судячи з усього, містить навіть більше деталей, ніж нове і поліпшене перевидання.

Крім того, виявлені також два скріншота, які порівнюють Crysis Remastered і Crysis з модом поліпшеною графіки для ПК. І в даному порівнянні модифікована версія оригінальної версії виглядає краще, ніж майбутній ремастер Crytek.

Відзначимо, раніше розробники говорили, що Crysis Remastered отримає нові графічні можливості з текстурами високої роздільної здатності та підтримкою трасування променів. Графіка оптимізована для можливостей сучасного ігрового обладнання. Завдяки новому движку CryEngine 5.5 розробники змогли реалізувати ефекти трасування без прив'язки до API або конкретних пристроїв, так що для активації трасування променів необов'язково потрібно використовувати відеокарти серії GeForce RTX.

Джерело: wccftech
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Теги: Crysis Remastered | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close