12.27.10
Comedy Central перезапускає знаковий серіал «Бівіс і Батхед», автор оригіналу Майк Джадж напише сценарій і озвучить головних персонажів
      Щоб ненав'язливо з'ясувати вік онлайн-співрозмовника, досить запитати його про перший мультсеріал з дорослим чорним гумором, який йому довелося побачити. Наймолодші напевно назвуть «Ріка і Морті» (2013-Н.В.), Люди старшого віку - «Футураму» (1999-2013) або «Південний парк» (1997-Н.В.), Ну а самі вікові швидше за все згаданий «Бівіса і Баттхеда» (1992-1997). Втім, незабаром шанс познайомитися ближче з двома дурнуватими підлітками з'явиться і у наймолодшої аудиторії - Comedy Central і творець оригінального мультсеріалу Майк Джадж домовилися про перезапуск шоу «Beavis and Butt-Head».

Сторони вже домовилися про створення двох сезонів, а також потенційних спін-оффах і спецвипуски. Сценаристом і продюсером виступить сам Майк Джадж, який також озвучить головних персонажів, подарувавши їм незабутні інтонації.

Відзначимо, що Майк Джадж відомий не тільки анімаційними роботами - саме він написав і зрежисерував комедію-антиутопію «Ідіократія» (2006), а також виступив одним з шоуранерів гумористичного серіалу «Кремнієва долина».

Нагадаємо, що вперше серіал «Бівіс і Батхед» вийшов на музичному каналі MTV, в 1992 році в ефірі показали всього дві пілотні серії, в 1993 році - ще чотири. Однак уже в наступному році сезон розрісся до 25 серій і тривав в тому ж дусі до 1997 року. У 2011 році була зроблена перша спроба перезавантаження, проте в підсумку проект закрили в тому ж році.

Джерело: Variety
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close