12.50.46
Цікаві непопулярні соцмережі
       Якщо ви з усіх соціальних мереж знаєте тільки ВК, Однокласники, Facebook і смутно чули про Twitter, Instagram, то ви сильно відстали від життя. Соціальних мереж розплодилося безліч, звичайно ж, вони не так популярні, як перераховані вище, проте навіть не дуже великі заслуговують окремої уваги.
До слова сказати, кажучи не дуже великі, ми все ж буде розповідати про мережі, у яких понад 500 тисяч користувачів, а у деяких в цьому списку рахунок йде на мільйони, проте нічого дивного тут немає, адже лідер   - Facebook нещодавно оновив позначку в 1,4 більйона профілів.

Weua.info

Перша всеукраїнська соціальна мережа, яка запрацювала 1 квітня 2014 року як мережа для українців. Засновником та головою сервісу є Богдан Оліярчук. Станом на листопад 2014 року мережа нараховує 230 тис. зареєстрованих користувачів, з яких 89,4%, за результатами сервісу Alexa, становлять користувачі з України. Гасло сайту: «Живемо для України». Сайт позиціонує себе як соціальна мережа для молоді, об'єднаної ідеєю створення якісного, адекватного, інформативного та безпечного місця для спілкування.

Ідея створення сайту належить Богдану Оліярчуку. Роботу над проектом WeUA розпочато у вересні 2013. До роботи було залучено 15 спеціалістів, які разом писали код, продумували дизайн та наповнення майбутньої соцмережі.

Соціальна мережа запрацювала 1 квітня о 12-й ночі. За перші півгодини у ній зареєструвалося близько 30 тисяч осіб. Того ж дня, буквально за півгодини після початку роботи, сайт «упав» від великої кількості DDOS-атак. Хоча, також на це могло вплинути некоректне налаштування серверів.

З початку створення соцмережі для реєстрації потрібно було ввести ключ, який надсилався на електронну пошту. Тим не менше, багато людей не отримали ключів, у інших соцмережах навіть почалася «торгівля» ключами. Але 2 травня команда WEUA заявила про те, що реєстрація стала відкритою — ключів більше не потрібно. З того часу почалося різке зростання кількості зареєстрованих людей. Окрім того, сайт підтримали інформаційне агентство «GALNET» і радіо-хвиля «Галичина FM». 18 серпня соцмережу підтримала «Львівська газета». Одною з перших у проекті взяла участь група ТНМК. Також у соцмережі вже «завели» свої офіційні сторінки такі українські гурти та співаки, як Еріка, «Мері», «Рокаш», Ейва. З'явилися свої сторінки й у журналіста Віталія Портнікова, команди Start IT", поетеси Анастасії Дмитрук, активіста та кандидати в народні депутати Володимира Парасюка.

22 серпня 2014 р. у соцмережі зареєструвався 200 000[19]-ний користувач. А станом на 13 листопада 2014 року в соцмережі було зареєстровано більш ніж 230 000 тисяч користувачів.


LinkedIn.com

Серйозна бізнес мережа тепер уже західного розливу вражає своїм складом (ну, принаймні, так зазначено в профілях користувачів) 68% учасників це люди старше 35,   у 74% є ступінь бакалавра і вище, і 39% заробляють більше ніж $ 100000 на рік.

Крім того тут зареєстровані сторіночки найбільших і найвідоміших світових компаній – 2 млн. Чи варто говорити, що люди тут в основному спілкуються з метою знайти хорошу вакансію, адже в цій ділової мережі є всі необхідні для цього інструменти. Розміщення вакансії, статус «шукаю роботу», рекомендації від друзів по соціальній мережі.

Спілкування реалізовано через сувору систему додавання в контакти першого рівня, другого рівня і третього рівня. Зареєструватися і по-швиденькому подружитися з главами всіх світових корпорацій не вийде. Якщо на п'ять ваших запрошень користувачі дадуть відповідь відмовою з позначкою, що не знають, хто ви – ви опинитеся в своєрідному «бані».

Path

Бразильська соціальна мережа задалася ідеєю зробити майже «домашню» і затишну соціальну мережу. Заклавши в основу те, що мати по 500 друзів в профілі це нерозумно і непрактично, творці розрахували, що активно спілкуватися, а не просто говорити «привіт, як справи» раз на півроку ви зможете лише 50 друзям, і саме таке число вони поставили максимальним.

Також ця мережа робить нахил на фото, можливість текстового спілкування зведена до мінімуму. Розміщення фотографій з відпочинку, роботи або ділового ланчу – пріоритетна форма спілкування, ви просто показуєте друзям кращі моменти свого життя, без багатогодинного спілкування і одноманітних комментов типу «вау, шикарно, красунчик» і т.д.

Tumblr

Творці цієї соцмережі позиціонують її як найлегший спосіб вести блог. Фішка в інтуїтивному інтерфейсі і чіткому поділі контенту на такі категорії: текст, фото, цитата, посилання, чат, аудіо та відео. Спілкування тут схоже на спілкування в твіттері – читачі можуть відзначати сподобався запис або цитата – «фолловить», після чого записи будуть з'являтися на головній сторінці сервісу.  

Також для більш спрощеного ведення блогу можна скористатися такою фішкою як Queued Posts – ця функція буде автоматично додавати вказаний матеріал в заданий час. Таким чином, навіть без вашої участі ваш блог буде «жити» повноцінним життям і не виглядати покинутим, навіть якщо ви не онлайн.  

Переглядів: 375 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close