11.07.47
Цікаві факти про країни з розряду "самі ..."
Цікаві факти про країни з розряду

       Мені завжди подобалося дізнаватися нові факти про різні країни. Цього разу пропоную дізнатися деякі, вельми цікаві, факти, із серії "самі ..." про такі країни, як  Болівія, Франція, Колумбія  і деякі інші.


У цьому невеликому огляді ви довідаєтеся, яку країну можна вважати найчистішою, де - найщасливіші громадяни, а де - самі недружні до туристів жителі. Загалом, цікавого дійсно багато!

Найщасливіша країна - Колумбія

 Так, незважаючи на те, що Колумбію вважають центром виробництва наркотичних препаратів, тут рівень задоволеності громадян своїм життям і країною просто зашкалює. За даними WIN /Gallup International Association, рівень щастя, якщо так можна висловитися, людей у цій країні, в два рази перевищує середній рівень щастя людей по всьому світу. 

До числа "щасливих" можна також зарахувати Бразилію і Перу.

Країна з найбільшою кількістю сексу - Греція

Чесно кажучи, я думав, що це теж буде якась латиноамериканська країна. Але ні, виявляється, найбільше сексу припадає на Грецію. Дослідження на цю тему проводили агентства з замовленням Durex (напевно, ви знаєте таку компанію). У 87% греків секс трапляється, принаймні, раз на тиждень.

Що стосується другого і третього місць, то їх займають Бразилія (82% опитаних відзвітували про щотижневому сексі) і Франція (дані не наводяться, чомусь).

Країна з найбільшою кількістю песимістів: Франція

Так, уявіть собі. Незважаючи на велику кількість вина, відмінну кухню і шикарну природу, у Франції найбільше песимістів. У цьому відношенні Франція дасть фору будь-якій іншій країні. Свою авторитетну думку з цього приводу висловили вчені інституту BVA-Gallup, які щороку проводять дослідження на тему "нещасних країн".

Опитування проводилося за замовленням газети Le Parisien. Серед опитаних - громадяни 51 країни, з усіх 5 континентів. Найцікавіше, що в Європі живуть самі незадоволені собою та іншими люди, в той час, як у Південній Америці (деяких країнах), Азії та Африці - самі задоволені.

Найчистіша країна - Ісландія

Загалом-то, в цьому немає нічого дивного. Ісландію можна назвати острівцем чистоти. Шукали найчистішу країну (в плані стану навколишнього середовища) фахівці з Колумбійського і Єльського університетів. Виявилося, що в скандинавському регіоні взагалі практично всі країни можна назвати благополучними в плані стану навколишнього середовища.

Для проведення обстеження вчені вибрали 25 критеріїв оцінки, серед яких стан води і повітря, рівень викиду вуглекислого газу, здоров'я населення і вплив на навколишнє середовище.

До слова, найбруднішою країною в цьому відношенні виявилася Сьєрра-Леоне. США - приблизно в середині списку. Ну, а Ісландія - на самому верху, набравши 93,5 бала зі 100 можливих.

Найкраща країна для дівчат: Нова Зеландія

Так, у цій країні дівчата мають практично рівні права з чоловіками, без жодного там фемінізму. Ніхто нікого не утискає, ніяких проблем з влаштуванням на роботу для дівчат. Багато жінок займає керівні пости, причому навіть дуже високі.

А от найгірше дівчатам і жінкам, які бажають влаштуватися на роботу, доводиться в Південній Кореї і Японії. Там дуже мало жінок займає керівні пости. Гірше тільки в Еквадорі і Саудівської Аравії. США десь посередині даного рейтингу.

Сама мирна країна

Крім того, що Ісландія є найчистішою країною, вона ще й сама миролюбна. Там мало злочинів, люди не агресивні, всі хочуть жити дружно, про що мріяв кіт Леопольд в однойменному мультику. Якби громадяни всіх країн взяли б точку зору ісландців, то війни, можливо, зникли б як явище. Крім Ісландії, мирними країнами є також Данія і Нова Зеландія.

А ось Сомалі, Афганістан і Судан - найбільш войовничі країни, де постійно воюють то одні, то інші.

 Найбільш "освічена" країна 

Це Канада. У країні найбільше грамотних, освічених людей, якщо порівнювати її з США та іншими "розвиненими" країнами. Приблизно 50% населення Канади закінчили той чи інший університет /інститут, тобто половина громадян країни мають вищу освіту.

Дослідження проводилося організацією Organization for Economic Cooperation and Development (OECD). Це досить авторитетна контора, яка часто виконує статистичні дослідження подібного роду.

В один ряд з Канадою входять Ізраїль, Японія, США, Нова Зеландія, Південна Корея. Понад 40% громадян цих країн мають вищу освіту.

Сама недружня країна

Це Болівія. Так-так, коли ви багато подорожуєте по світу, ви розумієте, що в одній країні люди дружелюбно ставляться до туристів. В іншій - байдуже. А в третій, можна сказати, що і вельми прохолодно. Так от, однією з найбільш недружніх до мандрівників країн є саме Болівія.

 А знаєте, які ще країни входять до цього списку? Венесуела і Росія. Так-так, росіян визнали недружніми до мандрівників і туристам. Хто знає, може так воно і є? 

А самі дружелюбні - це Ісландія, Нова Зеландія і Марокко.

Найбагатша країна

Звичайно, як же без цього пункту. Найбільш багатою країною, з точки зору забезпеченості населення, є Катар. Крім усього іншого, Катар забезпечений ще й нафтою з газом. Країна практично стоїть на резервуарі з цими корисними копалинами. Трохи утрирую, звичайно, але частка правди є :)

Переглядів: 1115 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close