DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.21.23
Головна » 2018 » Листопад » 6 » Chrome 71 заблокує всю рекламу на сайтах, які нею зловживають
18.00.40
Chrome 71 заблокує всю рекламу на сайтах, які нею зловживають
      За допомогою Chrome 71 компанія Google починає активну боротьбу з рекламними оголошеннями різних форм і змістів, які в підсумку призводять до того, що браузер видає помилкові системні повідомлення, автоматично перенаправляє користувачів на небажані сайти і в цілому перестає нормально працювати.

Google не вперше використовує вбудовані інструменти свого браузера для вирішення цієї проблеми. Ще в липні поточного року Chrome 68 почав блокувати небажане відкриття нових вкладок сайтами і забороняти переадресацію, викликані сторонніми елементами. Chrome 71, який очікується в грудні, після надходження звіту про зловживання не буде відразу блокувати таку поведінку на веб-ресурсах. Замість цього, власники сайтів отримають попередження і повинні будуть виправити всі порушення протягом 30 днів. В іншому випадку Chrome почне блокувати всі рекламні оголошення на сайті, незалежно від того, класифікуються вони як небажані чи ні.

У Google відзначили, що у користувачів буде можливість відключити таку фільтрацію в настройках браузера. Хоча навряд чи хтось захоче це робити, швидше за все, переважна більшість користувачів залишить ці значення за замовчуванням. Сайти, що практикують подібні трюки, можуть позбутися свого доходу, тому для них це буде великим стимулом.

Джерело: The Verge
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: