DVI

Середовище, 21.08.2019, 19.11.59
Головна » 2013 » Квітень » 30 » Чому не гниє бургер з "Мака"?
10.24.45
Чому не гниє бургер з "Мака"?
Чому не гниє бургер з
       Я кілька разів бачив ролики, на яких відображено "історія" продуктів з McDonalds. Бургери, картопля - все це залишалося на кілька тижнів /місяців у звичайній кімнаті, і знімалося на відео або фотокамеру.

 З плином часу продукти ці висихали, зменшувалися в розмірах, але не гнили. Само собою, автори роликів і коментатори висловлювали припущення (або ж стверджували прямо), що в цих продуктах - величезна кількість консервантів, і тому бургери не гниють. Але чи так це?

До слова, замітка ні в якому разі не присвячена захисту "Мака", я не проти іноді перекусити в цьому фастфуді, але фанатом його не є. Просто хотілося б знайти реальну причину того, чому продукти з MCDonalds не гниють роками.

На думку деяких експертів (наприклад, доктора Кіта Уоррінер з Гуелфского університету), гнити в звичайних умовах подібного роду страви просто не можуть. Причому не тільки бургери з зазначеного ресторану швидкого харчування, а й будь-які інші бургери. Все тому, що гниття - це ніщо інше, як діяльність бактерій.

І для розвитку цих бактерій, як і для більшості інших мікроорганізмів, потрібні вода і тепло. А адже в бургери, і тим більше, картоплі фрі води дуже мало. І якщо помістити їх в умови звичайної кімнати, де вологість рідко, коли перевищує 40%, води буде ще менше, вона просто буде випаровуватися.

Ну, а в сухих продуктах бактерії не сильно-то і розвиваються. А от якщо тримати бургер /картоплю в умовах високої вологості (і тепло не забуваємо), то гнити бургери будуть так само, як і всі інші продукти, звичні нам. Для перевірки цього твердження, якщо кому хочеться, просто загорніть бургер в поліетилен. І подивіться, що з ним буде через тиждень-другий.

Переглядів: 296 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: