14.34.59
Чого не слід робити студентам в соціальних мережах?
Чого не слід робити студентам в соціальних мережах?

Розпочався черговий навчальний рік і останнє, чого хочуть молоді люди - це новий набір правил. Проте варто враховувати, що в ці дні використання соціальних мереж накладає велику відповідальність, незалежно від того, студентом якого курсу є. Справа в тому, що безвідповідальна поведінка в соціальних мережах потенційно може зруйнувати освіту і негативно позначитися на кар'єрному зростанні, не кажучи вже про інші аспекти життя. І я говорю не тільки про дітей . Але можна уникнути наслідків, якщо бути трохи передбачливості.


1. Незаконна діяльність

Звичайно, студенти університетів експериментують з різноманітними видами діяльності. Однак ролик на YouTube з покрокової інструкцією з питання культивування рослин, що містять наркотичні засоби або психотропні речовини, загрожує не тільки винятком, але і кримінальним переслідуванням. Якщо у когось залишилися компрометуючі фотографії, нехай і доступні для перегляду обмеженому колу користувачів, настійно рекомендую їх видалити.

2. Знущання

 Нецензурні вислови на адресу однокурсників частина призводять до насильства, депресії, самогубств та дискримінації серед студентів. До прикладу, в США заборонені усні чи письмові висловлювання, а й моделі поведінки, що порочать або демонструють ворожість або відраза до будь-якій особі або його /її родичам, друзям за расовою ознакою, кольором шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, віку, національним походженням , сімейним станом ... 

3. Образа викладачів

Студенти, які погано відзиваються про своїх викладачів (або публікують їх невдалі фотографії), беруть на себе величезний ризик. Зрештою, викладачі такі ж люди, як і студенти, і мають право на приватне життя і повагу. Крім того, викладач в подальшому може влаштувати вас на стажування в якусь компанію.

Те ж саме стосується абітурієнтів - в ці дні приймальні комісії в Сполучених Штатах ретельно вивчають активність заявників в соціальних мережах. Всього лише один негативний твіт може закрити двері у вищий навчальний заклад прямо перед вашим носом.

4. Повідомлення конфіденційної інформації

Ця рекомендація стосується не тільки до студентів, проте саме ця вікова категорія особливо вразлива для хакерів. Наведу приклад: студенти перших курсів, особливо дівчата, можуть сфотографувати розклад занять і опублікувати в Facebook або « ВКонтакте ». При цьому абсолютно випадково на цьому знімку може виявитися сторінка паспорта, студентський квиток, адреса, повне ім'я та інші особисті дані. Задумайтеся, наскільки легко обмінюватися контентом в соціальних мережах - конфіденційна інформація може виявитися доступна будь-якому користувачеві без злому аккаунта.

5. Брехня

Припустимо, ви переконали викладача дати ще кілька днів на написання курсової роботи, щоб встигнути відвідати «хвору» бабусю. Тільки замість цього, ви публікуєте знімок квитків на концерт Deep Purple - за ним послідує оновлення статусу в Facebook і нові фотографії в Instagram . Не дивуйтеся жирної двійці ... Те ж саме стосується брехні про професійні досягнення при вступі у вищий навчальний заклад або на стажування.

6. Загроза насильством

Анонімні оголошення, порожні погрози і туманні формулювання ні до чого доброго не приведуть. Соціальні мережі не призначені для вираження розчарувань у власних невдачах. Рекомендую записатися на прийом до психолога.

7. Нехтування політикою конкретного навчального закладу

Політика вищих навчальних закладів залежить від релігії, типу навчального закладу, географічного розташування, статі і так далі. Отже, технологічна оснащеність і соціальна політика варіюються від одного навчального закладу до іншого. Поведінка, яка може вважатися допустимим в одному університеті, призведе до виключення з іншого.

Слід дуже обережно висловлювати свою точку зору з таких питань, як аборти, гомосексуалізм, евтаназія, розлучення або контроль за народжуваністю. Думку з таким делікатним питанням може поставити під загрозу ваше перебування в стінах вищого навчального закладу в якості студента.

Нагадаю, що в цьому році російські школярі будуть відвідувати заняття, мета яких - виховання духовних і моральних основ людської особистості. Якщо вірити результатам опитувань, вивчати світську етику погодилися 47% учнів, на православ'ї зупинили свій вибір 28 відсотків респондентів, прихильниками ісламу виявилися 5,6%. Негативно сприймаю ініціативу, так як сумніваюся у високій ефективності подібних дисциплін, покликаних сприятливо позначатися на формуванні пріоритетів особистості.

8. Непрофесійний підхід

Всякий раз, коли роботодавець оцінює потенційного співробітника, він неодмінно загляне в соціальні мережі і вивчить ваш профіль. Не дивуйтеся, якщо вам відмовлять в працевлаштуванні через знімка дворічної давнини, про існування якого ви згадали, ледь закривши двері ...

9. Ніколи не покладайтеся на налаштування конфіденційності

Хоча найбільші соціальні мережі постійно оновлюють положення та установки конфіденційності, ці зміни можуть спричинити за собою складності. Якщо ви не хочете, щоб якась інформація набула розголосу, просто не завантажуйте її в інтернет.

10. Емоційне прийняття рішення

Всі ми говоримо, робимо, а потім шкодуємо. Це людська природа - реагувати без осмислення наслідків. По мірі можливості, скористайтеся моментом, щоб уявити, як повідомлення в соціальних мережах впливають на ваш настрій, почуття і благополуччя тих, хто вас оточує - навіть якщо це заклятий ворог. Хвилинне задоволення від гнівного твіти не варто потенційної шкоди. Закрийте очі, глибоко вдихніть, подумайте і підіть в ребут. Вуаля!

Переглядів: 460 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close