DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.13.57
Головна » 2016 » Листопад » 8 » Член керівництва «Приватбанку» пообіцяв подарувати iPhone 7 всім українцям і росіянам, які відмовляться від прізвища «Путін»
14.00.20
Член керівництва «Приватбанку» пообіцяв подарувати iPhone 7 всім українцям і росіянам, які відмовляться від прізвища «Путін»

      Багато напевно ще не встигли забути недавній атракціон небаченої щедрості від інтернет-магазину електроніки «Алло», в рамках якої п'ять українців, включаючи одного пенсіонера, заради безкоштовного iPhone 7 поміняли свої ім'я та прізвище на «Айфон сiм». І ось днями перший заступник голови українського «Приватбанку» Олег Горохівський запустив ще одну «акцію» в цьому ж дусі. Зокрема, він пообіцяв, що його компанія подарує iPhone 7 жителям України і Росії, які до кінця цього року змінять своє прізвище з «Путін» на будь-яке інше. До речі, саме акція «Алло» надихнула Горохівського на власну ініціативу.

Одночасно Горохівський пропонує iPhone 6 тим, хто носить прізвища інших не найприємніших історичних персонажів, таких як Сталін, Берія, Чикатило/Чекатило. За інформацією Горохівського, в Україні 24 людини з прізвищем Сталін, 45 Берій, 113 Путіних і 11 Чикатило.

Ніяких інших умов Олег Горохівський не назвав. Також він не уточнив, чи є кількість «халявних» iPhone обмеженим. Зате особливо підкреслив, що його пропозиція також діє на території «росії».

Джерело: Олег Горохівський в Facebook
Переглядів: 215 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: