DVI

Четвер, 27.06.2019, 10.56.44
Головна » 2013 » Січень » 8 » Чи може машина або робот стати людиною?
12.02.51
Чи може машина або робот стати людиною?
Чи може машина або робот стати людиною?

                Філософія - вкрай складна наука, необхідно розбиратися в постулатах багатьох філософських шкіл, володіти ясністю і жвавістю розуму, мати величезний багаж знань, що стосуються історії, психології, біології та інших дисциплін.

 

Але, незважаючи на те, що будь-яку хорошу теорію підкріплюють логічними доводами, по більшій частині всі філософи - почасти словоблуди . Практично будь-яке судження не витримує розгляду з протилежної точки зору, а на кожен аргумент знайдеться свій контраргумент. 

 З іншого боку інформатика, математика - науки люблячі 100% точність, логіка представників точних наук не витримує критики, тому як обгрунтована сухими цифрами і формулами. Але філософія та високі технології вкрай тісно сплелися, адже всі великі володарі аналітичного складу розуму були великими мрійниками і фантазерами. 

З початком переходу цивілізації на виробництво за допомогою механізмів, людина задумався: чи зможе коли-небудь машина перевершити його?  До певного часу це був порожні балачки, поки криптограф і математик Алан Тьюринг не взявся за цей питання впритул.

Переглядів: 262 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: