DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.09.41
Головна » 2018 » Вересень » 4 » Через 24 роки після релізу Doom 2 один з гравців пройшов «непрохідний» рівень без допомоги читів
08.00.42
Через 24 роки після релізу Doom 2 один з гравців пройшов «непрохідний» рівень без допомоги читів
      Через 24 роки після релізу, без перебільшення, легендарної гри Doom 2 один з гравців нарешті розгадав її останню таємницю, пройшовши «неможливий» рівень.

Йдеться про четвертий секрет п'ятнадцятого рівня. В одній зі стін була захована унікальна кімната, в яку ніхто не міг увійти без використання читів. Спроби зробити це за правилами закінчувалися нічим: перед секретним місцем стояв телепорт, який дозволить пробратися всередину, і через деякий час ігрове співтовариство вирішило, що це баг, який неможливо пройти.

Однак гравцеві Zero Master все ж вдалося це зробити без використання хитрощів. На відео нижче геймер пояснив, що спочатку він зачистив рівень від супротивників, залишивши в живих лише одного - елементаля болю (Pain Elemental), який своєю атакою буквально підштовхнув персонажа до ігрового секрету.

Цікаво, що тямущого гравця особисто привітав творець Doom 2 Джон Ромеро, який відзначив, що це була остання і найскладніша загадка в грі.
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: