DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.29.14
Головна » 2017 » Січень » 11 » Частину, що залишилася після продажу оператору Verizon компанії Yahoo перейменують в Altaba
09.00.57
Частину, що залишилася після продажу оператору Verizon компанії Yahoo перейменують в Altaba
      Влітку минулого року телекомунікаційний гігант Verizon оголосив про покупку інтернет-бізнесу Yahoo за $ 4,8 млрд. І ось зараз корпорація Yahoo оголосила про зміну назви на Altaba. Відповідні зміни відображені в недавньому звіті компанії, підготовленому за формою 8-K і відправленому в Комісію з цінних паперів і біржових операцій США (U.S. Securities and Exchange Commission, SEC). У документі також сказано, що гендиректор Yahoo Марісса Майєр покине раду директорів корпорації.

На перший погляд ця низка подій може здатися початком кінця одного з культових інтернет-активів, але насправді все трохи по-іншому. Справа в тому, що згадані зміни відносяться до решти Yahoo, а не до основного бізнесу, купленому Yahoo. Тобто, та частина активів, що відійде Verizon з великою ймовірністю буде і далі називатися Yahoo, а решта, по суті, «мертва» частина холдингу Yahoo змінить назву на Altaba. Компанія, по суті, вже давно не представляє саму Yahoo, там просто купа акцій і вторинних патентів. Таким чином, немає ніякого сенсу зберігати за нею ім'я Yahoo і віднімати увагу Майер, зосередженої на основному продукті.

Зміни вступлять в силу після закриття угоди по продажу частини Yahoo, якщо, звичайно, вона буде успішно завершена. Хіба мало, ще кілька подібних повідомлень про зломи і витоки минулих періодів і Verizon може і передумати.

Джерело: The Verge
Переглядів: 182 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: