DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 12.04.16
Головна » 2018 » Грудень » 26 » Bugatti Automobiles провела випробування надрукованого гальмівного супорта
18.00.48
Bugatti Automobiles провела випробування надрукованого гальмівного супорта
      Французька компанія Bugatti Automobiles провела перші випробування надрукованого гальмівного супорта.

Як повідомляється, надрукований пристрій являє собою гальмівний механізм гіперкара Chiron. Весь процес друку механізму з усіма каналами гідролінії і посадочними місцями під поршні зайняв 45 годин. Механізм був надрукований з металевого порошку методом лазерного спікання з використанням лазера потужністю 400 ват. В цілому деталь складається з 2313 шарів спеченого титанового порошку.

В ході випробувань гальмівний диск розкручувався верстатом до оборотів, які відповідають швидкості автомобіля близько 400 кілометрів на годину. Потім застосовувалося гальмо, що зупиняє диск. У процесі другого циклу гальмування після розгону диск розігрівся майже до 1,1 тисячі градусів, а гальмівні колодки загорілися.

Випробування, після яких механізм набув колір набіглість, визнані успішними. Надалі розробники планують провести ще серію перевірок надрукованого гальмівного пристрою. Якщо всі вони виявляться успішними, такі супорти будуть серійно встановлюватися на гіперкари Chiron.

Наостанок зазначимо, що технологія тривимірного друку дозволяє з різних матеріалів створювати складні цілісні деталі з безліччю складних отворів і каналів; при звичайних технологіях виробництва такі деталі складалися б з декількох елементів. За рахунок цього досягається зменшення маси готової надрукованій деталі в порівнянні з тією, що була виготовлена ​​традиційними способами: так, надрукований Bugatti Automobiles титановий супорт важить в два рази менше, ніж його традиційний аналог. При цьому характеристики надрукованій деталі, як видно, не відрізняються від характеристик звичайної.

Джерело: N+1
Переглядів: 22 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: