DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.09.58
Головна » 2017 » Жовтень » 4 » Британський фонд розвитку інновацій Nesta вивчив, які навички будуть затребувані в майбутньому
12.14.47
Британський фонд розвитку інновацій Nesta вивчив, які навички будуть затребувані в майбутньому
      Зовсім недавно футуролог Рей Курцвейл заявив, що найближчим часом зникнуть багато професій, але при цьому він не може сказати, які з'являться натомість. Британський фонд розвитку інновацій Nesta і Школа підготовки студентів Оксфордського університету вирішили спробувати все ж дати відповідь на це питання і провели спільне дослідження.

На думку експертів, до 2030 року будуть повністю автоматизовані професії мерчендайзера, далекобійника і адміністратора. А вчителі, вчені в сфері біотехнологій та медсестри, навпаки, стануть набагато більш затребуваними.

Крім цього, в доповіді описуються навички, які будуть потрібні для професій майбутнього, особливо в світлі тотальної автоматизації. Перш за все, це здатність приймати рішення, аналізувати можливі втрати і вигоди від майбутніх дій. Також буде цінуватися вміння генерувати ідеї, причому важливо не їх якість, а кількість.

Ще більше через десять років буде цінуватися вміння навчати інших. Фахівці, які вміють донести інформацію і скласти індивідуальний план навчання, стануть більш затребуваними. Крім цього, важливим стане вміння розуміти довгострокові результати навчання і вплив на нього отримання нової інформації.

Нарешті, цінною стане оригінальність - навик, який в 2030 році буде важливіше всіх інших. Це означає, що необхідно буде придумувати незвичайні рішення для різного роду завдань і вміти по-іншому дивитися на здавалося б, буденні речі.

У доповіді наголошується, що такі навички, як творче мислення, адаптивність і вміння мислити будуть важливішими, ніж конкретні знання або навички, оскільки останні можуть бути легко замінені простими алгоритмами на основі ШІ і роботами, в той час як опанувати першими машинам не вдасться ще довгий час.

Наостанок зазначимо, що в кінці доповіді експерти пішли ще далі і спробували спрогнозувати, якими будуть професії майбутнього, засновані на вищезазначених навичках. На їхню думку, розвиток медицини призведе до появи фахівців, які будуть допомагати людям готуватися до життя після 100 років. Також будуть затребуваними дизайнери, які створюють першокласний VR-досвід.

«Таким чином, можна зробити висновок, що винахідливість в майбутньому стане найбільш затребуваним навиком», - підсумували журналісти джерела MIT Technology Review.

Переглядів: 175 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: