DVI

Понеділок, 19.11.2018, 05.09.23
Головна » 2017 » Листопад » 12 » Британець в саморобному реактивному костюмі встановив світовий рекорд, розігнавшись до 51 км
09.24.23
Британець в саморобному реактивному костюмі встановив світовий рекорд, розігнавшись до 51 км
      Британський винахідник і засновник технологічного стартапу Gravity Річард Браунінг виявився в числі людей, про яких можна знайти згадку в Книзі рекордів Гіннесса. Він створив літаючий костюм на реактивних двигунах, а потім встановив в ньому світовий рекорд по швидкості польоту, розігнавшись до 51,53 км / год.

Безпосередньо самі льотні випробування костюма проходили над озером в Редінгу (Англія). Справедливості заради відзначимо, що згадані на початку 51,53 км/год Браунінг розігнався тільки з третьої спроби. Присутні під час випробувань представники Книги рекордів Гіннеса зафіксували факт встановлення світового рекорду, що відображено на відео нижче.

Браунінг вперше представив прототип свого костюма цієї весни. Як можна побачити, порівнявши нове відео з встановленням рекорду зі старим відеозаписом випробувань прототипу, за останні кілька місяців костюм сильно змінився, особливо зовні.

В костюмі Браунінга, який виконаний у вигляді екзоскелета, є шість міні-двигунів на реактивній тязі (кожна по 22 кілограми-сили). Чотири з них розміщені на руках і використовуються для безпосереднього управління, дозволяючи задавати необхідний вектор руху. На спині закріплений паливний бак з авіаційним гасом. На жаль, літій-повітряних і будь-яких інших батарей, які могли б замінити бак з гасом і істотно поліпшити конструкцію подібних костюмної поки немає на ринку.

Браунінг, якого вже називають реальною Залізною людиною вважає, що костюм можна розігнати до сотні кілометрів на годину, але поки це небезпечно. Раніше він вказував цифру в 450 км/г.

Відзначимо, що версія костюма, яка використовувалася для установки рекорду, важить всього 45 кг, тоді як показаний навесні прототип важив 72 кг.

Поки що подібні фантастичні розробки виглядають дорогими високотехнологічними іграшками для ентузіастів, але не виключено, що через кілька десятків років (може і менше) подібні ранці отримають широке поширення і стануть звичним засобом пересування поряд з ракетами BFR компанії SpaceX.
Переглядів: 117 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: