DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.16.32
Головна » 2017 » Червень » 30 » Бразильські дослідники розробили харчову тару, яка змінює колір, якщо її вміст почав псуватися
10.00.39
Бразильські дослідники розробили харчову тару, яка змінює колір, якщо її вміст почав псуватися
      «Пити чи не пити?» - всі ми хоча б раз в житті задавалися цим питанням, стоячи перед холодильником і безпорадно дивлячись на відкриту декількома днями раніше пляшку молока, не знаючи, зіпсувалося чи її вміст або ще немає.

Дослідники бразильської компанії Braskem, що спеціалізується на виробництві продуктової тари, взялися вирішити цю проблему (а також врятувати шлунки найвідважніших сміливців).

Як повідомляється, вчені розробили новий вид пластикових харчових контейнерів - упаковка мимовільно змінює колір, коли рівень pH всередині неї починає змінюватися (а це явна ознака того, що вміст перестає бути їстівним).
«Тут, в Бразилії, ми часто бачимо зіпсовані продукти: чи то вони спочатку були зіпсовані, чи цілісність упаковки була порушена в процесі виробництва або транспортування, чи магазини не завжди дотримуються умов зберігання», - розповідає Патрік Тейссонні, глава відділу технологій та інновацій Braskem, маючи на увазі, що завдяки зміні кольорі тарі покупці зможуть бути впевнені в свіжості товару, що купується.
При цьому Тейссоні додає, що перевага розробленої ними технології полягає ще і в її наочності, оскільки сьогодні багато споживачів не довіряють «термінам придатності», які виробники вибивають на упаковках, вважаючи за краще визначати їстівність продукту на око або по запаху.

Наостанок зазначимо, що в Braskem планують почати комерційне використання технології протягом найближчих двох-трьох років.

Джерело: The Science Times
Переглядів: 79 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: