DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.32.39
Головна » 2018 » Вересень » 3 » Браузеру Google Chrome виповнилося 10 років
17.00.22
Браузеру Google Chrome виповнилося 10 років
      Вчора найпопулярнішому браузеру в світі - Google Chrome - виповнилося десять років. Його перша публічна версія була представлена ​​громадськості 2 вересня 2008 року. Спочатку він існував як бета-версії тільки для платформи Windows. У 2009 році з'явилися версії для Linux і macOS.

На момент випуску Chrome користувачі і розробники відчували розчарування браузером Internet Explorer, а Firefox набирав популярність. Але з часом Chrome зміг переманити багатьох користувачів двох зазначених браузерів. При створенні Chrome компанія Google використовувала движок рендеринга Apple WebKit і деякі напрацювання з Mozilla Firefox. Пізніше браузер був переведений на движок Blink. Chrome забезпечував підтримку стандарту HTML5 і пройшов тести Acid1 і Acid2.

Одним з переваг Chrome була ідея «пісочниці» для вкладок. Кожна вкладка працювала ізольовано, і якщо траплявся збій в одній з них, це не призводило до аварійного закриття інших вкладок і всього браузера.

Згодом Chrome переріс рамки браузера і став основою для операційної системи Chrome OS, яка використовується в недорогих ноутбуках і планшетах. На поточний момент частка Chrome на глобальному ринку настільних браузерів перевищує 60%.

Джерело: The Verge
Переглядів: 19 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: