DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.19.19
Головна » 2016 » Жовтень » 14 » BMW представила концепт електричного мотоцикла майбутнього Motorrad Vision Next 100 з «гнучкою» рамою, спецкостюмом і доповненою реальністю
12.49.16
BMW представила концепт електричного мотоцикла майбутнього Motorrad Vision Next 100 з «гнучкою» рамою, спецкостюмом і доповненою реальністю
      Компанія BMW представила концептуальний мотоцикл, присвячений сторіччю марки. Як і концепт-кар, який дебютував навесні 2016 року, двоколісний прототип отримав назву Vision Next 100.
На ньому німецька компанія показала, як може розвиватися дизайн її мотоциклів в наступні сто років. Концепт Motorrad побудований навколо трикутної структури, зовнішній вигляд якої дизайнери постаралися максимально наблизити до першого мотоцикла BMW, R32 1923 року. Більшість елементів, наприклад, сидіння і обтічники, зроблено з карбону.

Бортова електроніка реалізована за принципом доповненої реальності, а для мотоцикліста пропонуються окуляри з проекційним дисплеєм і спеціальний костюм, який може охолоджуватися або обігріватися в залежності від погоди. Крім того, костюм вібрує, коли кут нахилу стає небезпечним.

Відзначимо, що мотоцикл Motorrad Vision Next 100 став четвертим концептом, підготовленим BMW до свого сторіччя, раніше свої прототипи майбутнього також підготували марки Rolls-Royce і MINI, що належать німецькій компанії.

Джерело: Motor
Переглядів: 146 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: