DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.06.02
Головна » 2018 » Жовтень » 23 » Blue Star Line тепер обіцяє точну копію "Титаніка" у 2022 році
19.00.35
Blue Star Line тепер обіцяє точну копію "Титаніка" у 2022 році
      Вже через кілька років в свій перший двотижневий круїз відправиться точна копія легендарного атлантичного лайнера «Титанік», який затонув в 1912 році. Зрозуміло, це за умови, що компанія Blue Star Line австралійського мільярдера Клайва Палмера, названа на честь судноплавної британської компанії White Star Line, якій належав оригінальний корабель, не стане більше відкладати цю подію, у чому є великі сумніви.

Нагадаємо, спочатку Blue Star Line мала намір спустити судно на воду в 2016 році, проте згодом дата була змінена на 2018 рік, а трохи пізніше на 2019 рік. Зараз Blue Star Line планує побудувати і відправити в перший рейс копію «Титаніка» у 2022 році - рівно через 110 років після краху оригінального судна. Після спуску на воду в суднобудівній верфі в провінції Сичуань судно вирушить в Сінгапур, потім відпливе в Дубай, а звідти відправиться в свій перший комерційний рейс Дубай-Саутгемптон. Добравшись до Великобратнії, судно почне на регулярно курсувати за маршрутом оригінального «Титаніка» - Саутгемптон-Нью-Йорк- Саутгемптон.

У недавньому інтерв'ю Клайв Палмер в черговий раз підтвердив, що сучасний «Титанік» буде в точності повторювати вигляд і інтер'єр судна, затонулого в 1912 році. Але з міркувань безпеки і відповідно до сучасних вимог отримає ряд удосконалень - він буде ширше для підвищення стійкості і отримає збільшене кермо для більш високої маневреності, вугільні котли і парові машини поступляться місцем дизель-електричній силовій установці з чотирма дизельними двигунами і ходовій паротурбінній установці.

Раніше йшлося про те, що судно буде мати довжину 269,14 м, вагу 55 800 тонн і зможе вмістити 2 400 пасажирів і 900 членів екіпажу. Крім того, на відміну від оригінального Титаніка, шлюпок в новому вистачить на всіх пасажирів, а одна зможе вміщати до 250 чоловік.

Вперше про плани побудувати на китайській судноверфі повну копію «Титаніка», яка зможе здійснювати тривалі круїзи, австралійський мільярдер Клайв Палмер заявив ще в 2012 році, але згодом проект, що оцінюється в $ 500 млн, був заморожений через фінансові труднощі.

При цьому ніяких робіт по закладці судна ще не починали і неясно, де Blue Star Line планує взяти фінансування на будівництво судна.

Джерело: The Guardian
Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: