DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.27.24
Головна » 2016 » Жовтень » 7 » Blue Origin успішно випробувала систему евакуації екіпажу з корабля New Shepard, зберігши при цьому ракету
12.31.08
Blue Origin успішно випробувала систему евакуації екіпажу з корабля New Shepard, зберігши при цьому ракету

      Вчора пройшли випробування системи евакуації екіпажу з багаторазового суборбітального корабля New Shepard компанії Blue Origin Джеффа Безоса, який з 2018 року планується використовувати для регулярних туристичних польотів у космос. Спочатку запуск планувався на 4 жовтня, але через несприятливі погодні умови було перенесе на наступний день. Як повідомляється, все пройшло добре.

Всупереч невтішним прогнозам Безоса, який віщував драматичне завершення з втратою ракети, все склалося якнайкраще.

Цього разу політ New Shepard тривав 8 хвилин. Приблизно на 45 секунді польоту, капсула, в якій в майбутньому планується доставляти в космос пасажирів, благополучно відокремилася від одноступінчастої ракети New Shepard. Потім обидві складові корабля - і ракета і капсула - зробили успішну і м'яку посадку.

Відзначимо, що дана система призначена, щоб катапультувати екіпаж у разі виникнення будь-яких несподіваних неполадок під час запуску.

Це вже п'ятий за рахунком успішний запуск New Shepard з подальшим поверненням. Тепер Безос просто зобов'язаний стримати своє слово і помістити ракету в музей.


Blue Origin вже виклала на YouTube відеозапис трансляції запуску тривалістю трохи більше години. Найцікавіше - безпосередньо запуск - починається з 51:28.

Джерело: Engadget
Переглядів: 200 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: