DVI

Понеділок, 19.02.2018, 11.54.24
Головна » 2016 » Серпень » 10 » Блокувальники реклами більше не будуть працювати на сайті Facebook, соцмережа впроваджує новий рекламний формат реклами
15.30.44
Блокувальники реклами більше не будуть працювати на сайті Facebook, соцмережа впроваджує новий рекламний формат реклами

      У сучасному інтернеті дуже багато реклами, яка, в більшості своїй, важка, нав'язлива і нікому не потрібна. І багато користувачів використовують різне ПО, що дозволяє ефективно боротися з цим «двигуном прогресу». Як ми вже не раз відзначали, блокувальники реклами «з'їдають» чималу частину потенційних доходів сайтів і з кожним роком втрати тільки ростуть. Для компанії Facebook, яка існує за рахунок доходів від реклами, залишатися в стороні - було б недозволено. Саме тому соцмережа розробила спеціальний «перемикач», здатний за один раз відключити всі блокувальники реклами в настільній версії сайту. Так, ви все правильно зрозуміли, блокувальники реклами більше не будуть працювати на сайті Facebook. Важливо відзначити, що зміни не торкнуться мобільних пристроїв.

Цікаво, що більшу частину квартальної виручки Facebook приносить саме реклама на мобільних пристроях.
За підсумками минулого кварталу цей показник склав 84%. Судячи з усього, збитки від блокування реклами в настільній версії вельми високі, раз компанія впроваджує цю технологію.

Адміністрація соцмережі з очевидних причин не конкретизує, який саме механізм буде задіяний для боротьба з блокувальниками. За інформацією The Wall Street Journal, соцмережа впроваджує нові рекламні формати, стійкі до використовуваних блокувальниками алгоритмам виявлення реклами. Простіше кажучи, блокувальники перестануть бачити відображається на Facebook рекламу. Крім того, компанія особливо підкреслює, що не платить розробникам блокувальників за внесення соцмережі в так званий білий список.

«Facebook - безкоштовний сервіс, і реклама підтримує нашу місію - дати людям можливість ділитися один з одним інформацією і зробити світ більш відкритим. Замість того, щоб платити блокуючим рекламу сервісів для її розблокування, як пропонували нам деякі сервіси, ми даємо людям можливість управляти ситуацією самим за допомогою наших нових налаштувань та інших інструментів контролю», - сказано в офіційній заяві Facebook.

Нові настройки і інструменти контролю, про які говорить Facebook, забезпечують можливість змінювати список рекламодателів, які можуть показувати рекламу, а також список інтересів, на основі яких можна показувати оголошення.

У компанії переконані, що дратуючає реклама - це проблема галузі, але вирішити її можна і в інший спосіб, а не блокувальниками.

«Оголошення можуть бути корисні якщо вони добре зроблені і підходять вам. Наприклад, вони можуть допомогти знайти нові продукти і послуги, а також дати нову інформацію - наприклад, про приїзд до вашого міста улюбленої групи або про недорогий політ на відпочинок»- говорить Facebook.

Джерело: Facebook

Переглядів: 136 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: