DVI

Середовище, 21.11.2018, 03.37.36
Головна » 2018 » Березень » 8 » BlackBerry звинуватила Facebook, Instagram і WhatsApp в незаконному використанні патентів і вимагає компенсацію
19.20.43
BlackBerry звинуватила Facebook, Instagram і WhatsApp в незаконному використанні патентів і вимагає компенсацію
      Компанія BlackBerry подала позов, в якому звинуватила сервіси Facebook, Instagram і WhatsApp (всі вони належать компанії Facebook) в незаконному використанні належних їй патентів.

На думку BlackBerry, зазначені сервіси незаконно використовують сім її патентів. Зокрема, Facebook і її дочірні компанії створили додатки для обміну повідомленнями, «які порушують патенти BlackBerry, що охоплюють безпеку, функції користувальницького інтерфейсу, економічне оновлення статусу, інтеграцію мобільних повідомлень в ігри». Компанії вели діалог протягом декількох років, але, судячи з усього, він не увінчався успіхом. Тому, щоб захистити інтереси акціонерів, BlackBerry звернулася до суду і вимагає грошової компенсації завданої їй шкоди.

Представники юридичної служби Facebook заявили, що позов BlackBerry відображає сумний стан речей компанії в бізнесі обміну повідомленнями.

«Відмовившись від своїх зусиль по впровадженню інновацій, BlackBerry тепер прагне стягувати гроші з інновацій інших. Ми маємо намір боротися».


Джерело: gsmarena
Переглядів: 130 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: